Stran 2 od 16 PrvaPrva 12345612 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 158

Tema: Lovsko strelske tekme 2012!

  1. #11
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    Pustna strelska tekma v soboto,obljubljajo lepo sončno vreme :icon_smile:
    http://lovci.si/strelci/index.php/va...strelska-tekma

  2. #12

    Privzeto

    Za 2 se bi še pri meni v avtu našlo prostora. Grem zgodaj zjutraj, ker moram biti ob 12.00 nazaj v Trebnjem.

  3. #13
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

  4. #14

    Privzeto

    V nedeljo smo pa streljali. A vas zanima!!!
    http://strelci.lovci.si/porocila-s-t...dbi-ld-velenje

  5. #15

    Privzeto

    Pa še kar športni stav na tekmah LOVSKIH družin. So isti reveži kot pri nas v Posavju

  6. #16

    Privzeto

    Tudi jaz sem pričakoval da bo za lovske tekme veljal pravilnik o lovskem strelstvu, ne pa da si vsak zmišljuje pravila po svoje. Hvala bogu so pravila za forum lov ligo jasna

  7. #17

    Privzeto

    Citat jvpv je objavil: Pokaži objave
    Pa še kar športni stav na tekmah LOVSKIH družin. So isti reveži kot pri nas v Posavju
    Ne vem kaj vas športni stav tako moti??? Naj vsak strelja kakor mu paše in misli da je najbolje. Nekateri z lovskim stavom ustrelijo mnogo bolje kot s športnim stavom. Očitno ene motijo določeni strelci, pa ne vedo kako bi jih drugače lahko zje.... kot tako, da bi vsilili lovski stav, a ne?

  8. #18

    Privzeto

    Rikec, ve se kje so stojišča za športni in kje za lovski stav.Da se potem naredi aritmetična sredina na 12.5m da je volk sit , koza pa ni cela je pa brez veze.

  9. #19
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    mozirje
    Prispevki
    592

    Privzeto

    Saj se preveč sekirate tistemu ki kaj ne paše naj ne hodi na določeno tekmo, jaz osebno ne hodim na tekme kjer so strelci s športnim stavom priviligirani na 12,5m (baje je organizator rekel, da je za oboje isto), drugače pa hodim na vse tekme kjer je športni stav na 15m , če pa meni paše , da streljam lovski stav je pa moja stvar. Kar se pa tiče lovskih tekem bi pa bilo za vsako lovsko družino bolje, da bi imela lovski stav, in pa predvsem lovske nagrade-odstreli mladičev povabilo na lov itd. saj smo vsi pri tem koritu zaradi lova.

  10. #20

    Privzeto

    Citat pumpa je objavil: Pokaži objave
    Kar se pa tiče lovskih tekem bi pa bilo za vsako lovsko družino bolje, da bi imela lovski stav, in pa predvsem lovske nagrade-odstreli mladičev povabilo na lov itd. saj smo vsi pri tem koritu zaradi lova.
    amen.

Stran 2 od 16 PrvaPrva 12345612 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •