Stran 16 od 16 PrvaPrva ... 61213141516
Rezultati 151 do 158 od 158

Tema: Lovsko strelske tekme 2012!

  1. #151

    Privzeto

    na portalu lzs piše pristava pri mestinju, zato sem se želel prepričati o kateri pristavi je govora. sem samo par km stran, vendar opažam da nekateri iz drugih koncev slovenije te konce veliko bolje poznajo...
    btw, hočem samo povdariti, da so te tekme po mojih ocenah zelo lokalnega značaja. da ne bo vroče krvi če ni veliko reklame za njih...

  2. #152

    Privzeto

    O ažuriranju tekme,oziroma spreminjanju termina tekme so zadolženi strelski referenti,če jim ni v interesu,oziroma se ne zmenijo za spletno reklamo na spletni strani je pač njihov problem,pa tudi problem strelcev ki bi radi prišli na tekme.Ja obiska res ni bilo veliko (ld Trdinov vrh),smo pa mal slabši na svoj račun pršli! čeprov to ni to!

  3. #153

    Privzeto

    Pero u soboto na nočni tekmi se vidmo?

  4. #154

    Privzeto

    Citat guss je objavil: Pokaži objave
    Pero u soboto na nočni tekmi se vidmo?
    Po vsej verjetnosti, ja

  5. #155
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

  6. #156

    Privzeto S strelanjem sem naredil dobro delo???????????

    Kam smo prišli. Sedaj bomo lahko prepričali nergače proti strelstvu, da s tem delamo tudi dobra dela. Fantje v LD Brežice, klobuk dol.
    http://strelci.lovci.si/porocila-s-t...kma-ld-brezice

  7. #157

    Privzeto

    Bravo!
    Verum justicia quod parilitas!

  8. #158
    Član od
    Feb 2010
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    20

    Privzeto

    hvala pero za poročilo in iskreno mišlenje. kar se pa tiče lovske tekme v posavju se jo vsi nekak z strahom izmikajo ker se bojijo slabe udeležbe, saj nas je na izbirni tekmi za državno komaj 30. Zato sem ti že omenjal da bi tekmo lige foruma pripeljali do nas, da od drugje spoznajo našo družino, strelišče, s tem mislim da bi si zagotovil obisk tudi od drugod na pravi lovski tekmi ki jo že dolgo želim ispeljat pri nas.

Stran 16 od 16 PrvaPrva ... 61213141516

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •