Stran 15 od 16 PrvaPrva ... 5111213141516 ZadnjiZadnji
Rezultati 141 do 150 od 158

Tema: Lovsko strelske tekme 2012!

  1. #141
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    LD Pristava je samo ena.

  2. #142

    Privzeto

    Citat ostrostrelec.pero je objavil: Pokaži objave
    Kdo kaj ve o nedeljski tekmi, ki se je odvijala v LD Pristava.
    Pero jaz sem bil na tekmi! Sem bil kar malo presenečen da te ni bilo! Napeta do zadnje serije! A ni bilo vabila?

  3. #143

    Privzeto

    Glejte fantje. Gre se zato, da smo ustanovili strelsko stran z namenom, da informiramo strelce iz cele Slovenije. Pero je samo eden. Ostalih strelcev je pa še takole na levo jajce zvagano še 2000. In moj interes je ta raja. Jaz bom nekega dne prenehal z strelstvom, vendar bi rad strelcem ki bodo še klub foušiji streljali, pustil neko osnovo. Jaz vidim to osnovo v tej strelsko lovski strani. A ni lepo pogledati v petek med datume, katera tekma bi ti pasala v nedeljo. LD Polskava ne vem če bi kaj izgubila z objavo tekme. Samo pridobila bi nekaj tekmovalcev, pa med njimi gotovo nebi bilo Perota, ker je bil na jagi.
    Gangi. Neko profi borbo pa vidim v državni tekmi, samo tam me pa ne bodo verjetno več videli, vsaj dokler bodo zld-ji diktirali kdo lahko gre in kdo ne.

  4. #144

    Privzeto

    Citat guss je objavil: Pokaži objave
    Pero jaz sem bil na tekmi! Sem bil kar malo presenečen da te ni bilo! Napeta do zadnje serije! A ni bilo vabila?
    A nebi bilo lepo na strelski strani prebrati, zakaj je bilo napeto. Tako je pa tema in niti rezultatov ni.

  5. #145

    Privzeto

    Nisem nek pisec člankov! Je pa škoda res da nisi vedel, bi kakšno rekla, pa mal lovski stav potrenirala skupaj!

  6. #146

    Privzeto

    Citat 206 je objavil: Pokaži objave
    LD Pristava je samo ena.
    po mojih podatkih pa ni nobene. zato še enkrat sprašujem katera pristava?

  7. #147

    Privzeto

    Citat guss je objavil: Pokaži objave
    Nisem nek pisec člankov! Je pa škoda res da nisi vedel, bi kakšno rekla, pa mal lovski stav potrenirala skupaj!
    Verjetno je res, da me že težko gledajo na tekmi. Ampak samo taki, ki so sami sebe polni. Ne spomnim se ene tekme, da nisem vsaj enemu strelcu pokazal pravilni stav, naj bo pri golobih ali pri mk. Taki pa samo iščejo Perota, da nadaljuje z pokazanim. Zaradi takih rad hodim po tekmah.

  8. #148

    Privzeto

    Citat Markysprej je objavil: Pokaži objave
    po mojih podatkih pa ni nobene. zato še enkrat sprašujem katera pristava?
    Marky, preberi tole. Če ti še kaj ni jasno kar vprašaj.

    http://strelci.lovci.si/porocila-s-t...mo-ld-pristava

  9. #149

    Privzeto

    Citat ostrostrelec.pero je objavil: Pokaži objave
    Verjetno je res, da me že težko gledajo na tekmi. Ampak samo taki, ki so sami sebe polni. Ne spomnim se ene tekme, da nisem vsaj enemu strelcu pokazal pravilni stav, naj bo pri golobih ali pri mk. Taki pa samo iščejo Perota, da nadaljuje z pokazanim. Zaradi takih rad hodim po tekmah.
    Ne vem, tekma je bila v dobra! Organizacija vredu, vzdušje dobro, edino nekateri strelci si ne morejo zapomniti reda na strelišču , kar pa se še vedno pogosto dogaja! Jaz rad slišim kak nasvet, ki mi pomaga popraviti napake! Aja pa edini sem streljal lovski stav kar nekatere malo čudi, vendar meni odgovarja!

  10. #150
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    Citat Markysprej je objavil: Pokaži objave
    po mojih podatkih pa ni nobene. zato še enkrat sprašujem katera pristava?

    spletna stran LZS

    PRISTAVA

    SPODNJE TINSKO 29 A
    3223 LOKA PRI ŽUSMU

    tel.: 041 472 336 (Počivalšek Mihec)

    e-pošta: ld.pristava@gmail.com

    DRAGO KOVAČ, starešina

Stran 15 od 16 PrvaPrva ... 5111213141516 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •