Stran 1 od 5 12345 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 45

Tema: Uplenitev medvedke na skupnem lovu v LPN Jelen-Snežnik

  1. #1
    Član od
    Nov 2011
    Prispevki
    51

    Privzeto Uplenitev medvedke na skupnem lovu v LPN Jelen-Snežnik

    Spoštovani jagri in"nejagri" na GG Postojna,ki ste se letos udeležili "skupnega pogona" v(državnem lovišču Mašun).To se"Vam" dogaja vsako leto-tradicija v "Vašem delovnem času",kar je "Vaša večletna tradicija",-vendar letos se Vam zgodil?????? en slučalj(strel nelovca na mamo z 2-mi otro?iči-kam ste dali mamo???? in kje so otročiči??=??), Zaenkrat nebi šel z imeni,če pa bo potrebno bom tudi to dal v javnost!!!!!!

  2. #2

    Privzeto

    Nič natolcevati. Kakšno mamo z otroci??? In kakšen nelovec???
    Da se ne bo vleklo in pisalo brez haska. Kar imena pristavi (saj jih boš tako ali tako, če jih veš).

  3. #3
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto

    Bom prevedel: V LPN Jelen Snežnik so organizirali lov za uslužbence ZGS. Med njimi so takšni z lovskim izpitom in pa tudi brez njega. Nekdo je na lovu ustrelil medvedko, baje v samoobrambi. Toliko vem o tem več pa ne...
    Marko Gorše, Nadlesk

  4. #4

    Privzeto

    ONI lahko saj so iz zavoda

  5. #5

    Privzeto

    Krpan hvala za prevod.
    Strickorle, ti si pa zopet napačno ukrepal. Saj veš pravo pot. Lovski forum to ni.

  6. #6
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    gorenjska
    Prispevki
    2,752

    Post Lov...

    Lp!

    StricKorle! Tvoje "pisarije" spremljam od začetka. Nekako, se mi zdijo podobne, "pisarijama Viktorja Luskovca, ki je svoje čase, imel gonjo proti lovcem, a resnica je bila čisto druga. Upam, da nisi ti tudi takšen "patron"! Kar se pa tiče tega dogodka! Sodbo bodo pisali drugi organi in ne neuka, užaljena, od Narave obrnjena in z betonom prelita javnost! Ne razumem nekaj!? Vtikaš se v nekaj, o čemer nimaš pojma! Se jaz vtikam, v čebelarstvo in razglabljam o njem, o primernosti, neprimernosti, o vplivih, o boleznih, o genetskih spremembah, o želji po čim večjem zaslužku...? Ne! Pa veš, zakaj ne? Ker o tem nimam pojma! Ti pa o lovu in bistvu, zakaj je lov in zakaj smo iz strani WWF priznani, kot naravovarstvena organizacija, tudi nimaš pojma.

    Lovski zdravo
    Janez L
    ...nor je tisti, ki ne poskusi in poskusiti ni greh...

  7. #7
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto

    Glede na Janezovo pisanje bomo tukaj kmalu izvedeli ime in priimek uplenitelja nesrečne medvedke...
    Marko Gorše, Nadlesk

  8. #8
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    gorenjska
    Prispevki
    2,752

    Post Lov...

    Lp!

    Krpan!, temu, bi prosil, da narediš konec. Sicer me tudi mika, da bi izvedel ime, a mi zdrava pamet veleva: "Tega nikar!" Soditi o nečem, ko nismo bili zraven, soliti pamet in izumljati novo "žaganje" je milo rečeno licimerstvo in zasajanje nečesa, v lastno "rit"! Najprej pometimo pred svojim pragom "jagri" in "nejagri"! Potem pa odvezani vseh moralnih pomislekov, pojdimo naprej...

    Lovski zdravo
    Janez L
    ...nor je tisti, ki ne poskusi in poskusiti ni greh...

  9. #9

    Privzeto

    Citat Krpan je objavil: Pokaži objave
    Glede na Janezovo pisanje bomo tukaj kmalu izvedeli ime in priimek uplenitelja nesrečne medvedke...
    Kaj pa mi bo to ime?
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  10. #10
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    gorenjska
    Prispevki
    2,752

    Post Ime...

    Lp!

    Citat Ganges je objavil: Pokaži objave
    Kaj, pa mi bo to ime?
    Kaj pa vem? Lahko, si ga boš v svoj lovski dnevnik zapisal, če ga seveda pišeš...

    Lovski zdravo
    Janez L
    ...nor je tisti, ki ne poskusi in poskusiti ni greh...

Stran 1 od 5 12345 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •