Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 24

Tema: Obisk lovskega čuvaja in inšpektorja L.D.Vel.lašče

  1. #11
    Član od
    Jan 2010
    Lokacija
    ribniško-kočevsko območje
    Prispevki
    253

    Privzeto

    hahahahahaha




    PS: korle, če tebe V. Laški jagri ne bojo dal na kouc.....ajajajaj

  2. #12
    Član od
    Nov 2011
    Prispevki
    51

    Privzeto

    ..ne da jih ne pobirate,celo odvažate jih v naravo,zopet govorim o izjemah
    ..kaj dela ta kozliček tukaj


    ...zakonov res ne poznam,se bom pa sedaj potrudil,da si jih snamem z LZS in še kje drugje.
    ..vseeno pa vem,da če že odložiš beljakovinski odpadek v naravi-krmišču,je potrebno da ga prej pregleda veterinar in ti da tudi ustrezno potrdilo
    ..za tem kar rečem stojim,nikoli nebi prali umazanega perila na tem forumu,da so pristopili k zadevi kot ljudje,smo ljudje in marsikaj se da lepo pogovoriti,ni zastojn rek"lepa beseda lepo mesto najde"

  3. #13
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Strickorle, si izvedel ime inšpektorja?

  4. #14
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Citat strickorle je objavil: Pokaži objave
    ..ne da jih ne pobirate,celo odvažate jih v naravo,zopet govorim o izjemah
    ..kaj dela ta kozliček tukaj


    ...zakonov res ne poznam,se bom pa sedaj potrudil,da si jih snamem z LZS in še kje drugje.
    ..vseeno pa vem,da če že odložiš beljakovinski odpadek v naravi-krmišču,je potrebno da ga prej pregleda veterinar in ti da tudi ustrezno potrdilo
    ..za tem kar rečem stojim,nikoli nebi prali umazanega perila na tem forumu,da so pristopili k zadevi kot ljudje,smo ljudje in marsikaj se da lepo pogovoriti,ni zastojn rek"lepa beseda lepo mesto najde"
    Korle,

    nisi na pravem mestu.
    Obstoj tega foruma omogočajo določeni ljudje z svojim lastnim denarjim, zagotov ne za razne vaške Santa Barbare.

    Za kršitve, ki si jih navedel smo te napotili na pristojne službe, verjetno pa se ti gre tja, ker imaš tudi "med na prstih".

  5. #15
    Član od
    Nov 2011
    Prispevki
    51

    Privzeto

    ..ne nisem izvedel imena,vem pa gdo je bil lovski čuvaj,ki se ravno tako ni predstavil,poznava se dlje bolj pa od takrat,ko so mi prvič ukradli kamero tudi tretjega poznam,ki je bil zraven
    ..opravičujem se,ker sem vdrl na ta forum,mislil sem,da sem na pravem naslovu za reševanje problemov,ki so povezani z lovstvom.Verjemite,da se tu nebi nikoli pojavil,če nebi bilo arogantnega nastopa vaših lovskih tovarišev,ki mislijo,da delajo glih kar se jim zljubi.
    ..glede "meda med prsti"pa le toliko,da ga imam pa ne saamo med prsti tudi povsod drugod-sem čebelar

  6. #16
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto

    Tudi jaz sem čebelar zato ti dajem tale link, da ne boš preveč iskal pa si preberi:
    http://www.zgs.gov.si/fileadmin/zgs/..._leto_2011.pdf

    tukaj vse piše kaj je sme in kako...
    Marko Gorše, Nadlesk

  7. #17

    Privzeto

    Muzikant, mislim, da je ta forum kar pravo mesto tudi za tako debato. Če se prav spomnim, je nekje napisano, da tu ni mesta nasprotnikom lova.
    Primer, ki ga premlevamo s StricemKorlom, pa ni iz tega lonca, temveč bolj iz zgodbe, kaj lovci počnejo/mo in ali je to prav ali ne. Se pravi, da je mesto pravo. In tudi odzivi so zanimivi, saj razkazujejo različna mnenja in tolerance do teh problemov.

  8. #18
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Citat Sršen je objavil: Pokaži objave
    Muzikant, mislim, da je ta forum kar pravo mesto tudi za tako debato. Če se prav spomnim, je nekje napisano, da tu ni mesta nasprotnikom lova.
    Primer, ki ga premlevamo s StricemKorlom, pa ni iz tega lonca, temveč bolj iz zgodbe, kaj lovci počnejo/mo in ali je to prav ali ne. Se pravi, da je mesto pravo. In tudi odzivi so zanimivi, saj razkazujejo različna mnenja in tolerance do teh problemov.
    Seveda je to mesto za argumentiranao razpravo, vendar se je debata izrodila v neko vaško Santa Barbaro.

  9. #19
    Član od
    Nov 2011
    Prispevki
    51

    Privzeto

    ..dobro pa Santa Barbara,še enkrat oprosti,ker sem vdrl na vašo stran od sedaj naprej bom oglašal "limonade"drugje v medijih,ki jih bere ali gleda večina ljudi.

    Vsem dobronamernim in poštenim jagrom lep pozdrav in dober pogled,na tej strani se ne bom oglašal nikoli več.

  10. #20
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto

    Ta "Santabarbara" je lep primer zakaj nas javnost ne mara.

    Mar ne piše v etičnem kodeksu, da:
    Lovci zastopajo in uveljavljajo svoja stališča vedno z argumenti in tako, da ne ogrožajo pravic drugače mislečih do izražanja javnega mnenja.
    Sicer pa kaj je že ta etični kodeks za en nebodigatreba....
    Marko Gorše, Nadlesk

Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •