Stran 3 od 7 PrvaPrva 1234567 ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 70

Tema: Parlamentarne volitve in LZS !!!

  1. #21
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Citat Hribovc je objavil: Pokaži objave
    A s to tretjo, si mislil NSi?
    Ah ne to tvojo stranko boš podpiral in z njo ustvarjal kar ti ane?Sicer pa pustimo času čas in bomo videli kaj se bo iz vsega skupaj izcimilo.Upam da vsaj nekaj pozitivnega za divjad.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  2. #22
    Član od
    Jan 2009
    Lokacija
    Cerklje ob Krki
    Prispevki
    532

    Privzeto

    Citat Veper je objavil: Pokaži objave
    Ježek ne se sekirat jih bomo držali ti lahko obljubim iz prve roke. No jas vsaj za 2 stranki sem 100% upam pa da tudi tretjo.
    Sliši se v redu .

  3. #23
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto

    Pred leti sem na srečanju starešin v Novem mestu, slišal pomenljivo misel:

    Ne smemo dopustiti, da strankarstvo pride v lovsko organizacijo, ampak si moramo prizadevati, da lovstvo pride v programe strank.
    Marko Gorše, Nadlesk

  4. #24

    Privzeto

    Citat Krpan je objavil: Pokaži objave
    Pred leti sem na srečanju starešin v Novem mestu, slišal pomenljivo misel:

    Ne smemo dopustiti, da strankarstvo pride v lovsko organizacijo, ampak si moramo prizadevati, da lovstvo pride v programe strank.
    Sicer zadeva ni slišati slabo, pa vendar je treba vedeti, da imajo politiki apetite vedno velike in kaj kmalu bi poleg veleposestnikov lovska organizacija dobila še eno dodatno "pijavko" za vrat. Kljub vsemu kakor bi vsi radi bolj pregledno lovstvo itd itd itd... pa mislim, da bi z dodatki in spreminjanjem še bolj vse skupaj zakomplicirali in bi bilo še najbolje da ostane tako kot je sedaj.

  5. #25
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto

    Opažam, da smo slovenski lovci konzervativni* in tudi sam sem mnenja, da do določene mere moramo biti.


    * Konservatizem (latinsko: conservare = ohraniti) je politična in socialna filozofija, ki promovira ohranitev tradicionalnih institucij ter podpira minimalne in postopne spremembe v družbi. Nekateri konservativci skušajo ohraniti stvari v enakem stanju, poudarjajo stabilnost in kontinuiteto; medtem ko drugi nasprotujejo modernizmu in iščejo pot nazaj v pretekla stanja.
    Marko Gorše, Nadlesk

  6. #26
    Član od
    Jan 2009
    Lokacija
    Cerklje ob Krki
    Prispevki
    532

    Privzeto

    Evo, seveda, vse je res! Tudi sam pravim, da je najboljša konzerva še vedno Gavrilovi? .

  7. #27

    Privzeto

    Citat Krpan je objavil: Pokaži objave
    Opažam, da smo slovenski lovci konzervativni* in tudi sam sem mnenja, da do določene mere moramo biti.


    * Konservatizem (latinsko: conservare = ohraniti) je politična in socialna filozofija, ki promovira ohranitev tradicionalnih institucij ter podpira minimalne in postopne spremembe v družbi. Nekateri konservativci skušajo ohraniti stvari v enakem stanju, poudarjajo stabilnost in kontinuiteto; medtem ko drugi nasprotujejo modernizmu in iščejo pot nazaj v pretekla stanja.
    Kolo zgodovine se vedno vrti naprej v smeri urnega kazalca in ni ga "supermena" pod našim soncem, ki bi lahko to kolo zavrtel nazaj. Spremembe so nujne in se prej ko slej zgodijo. In to nas uči več tisočletna zgodovina. Vse na tem svetu se spreminja, s spremebami pa se spreminja tudi človek in njegova zavest -bit in to ne glede na to ali mi to priznamo ali zanikamo. Poti nazaj preprosto ni, je samo razvoj, ki pa je poln nasprotij; nasprotja pa so silnice napredka.
    Last edited by MilanK; 29. November 2011 at 22:15.
    Naj bo človek v korist živalim in ne v njihovo pogubo, naj jih ceni, ne pa zlorablja.

  8. #28

    Privzeto

    Citat MilanK je objavil: Pokaži objave
    ... nasprotja pa so silnice napredka.
    Nasprotja so silnice sprememb. Ne nujno napredka!

  9. #29

    Privzeto

    Citat Hribovc je objavil: Pokaži objave

    Jao kaki hinavci!
    Je zadnjič nekaj mama poslušala radio ognjišče, pa me je poklicala naj pridem poslušat, ker je bila tematika ravno lovski zakon in organiziranost lovstva. Vse stranke so vprašali glede te tematike. Nobena ni odkrivala neke znanosti, le NSi je bila močno proti, ter da bodo zahtevali, da imajo lastniki večje pravice pri loviščih, lovstvu, itd, torej že stokrat slišane zadeve. Tukaj pa čisto drugače, da bi le delovali všečno. Z eno besedo, hinavci! Cerkev ima dosti dela sama s sabo, v politiki mina kaj delati!

    Lp

  10. #30
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Voučja vas ŽeLBEZNki
    Prispevki
    702

    Privzeto

    Citat daco je objavil: Pokaži objave
    Z eno besedo, hinavci!
    Lp
    OD VEDNO, ZA VEDNO !
    Žlht smo lohk, škode pa na smemo delat !

Stran 3 od 7 PrvaPrva 1234567 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •