Stran 2 od 7 PrvaPrva 123456 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 70

Tema: Parlamentarne volitve in LZS !!!

  1. #11
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto

    Meni pa so odgovori polepšali popoldne, ker so obe največji stranki napisali nekaj, za kar si prizadevam že precej časa. Upam, da bodo ta program v naslednjem mandatu udejanile v zakonodaji.....
    Marko Gorše, Nadlesk

  2. #12
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Citat Sraka je objavil: Pokaži objave
    Kolega Veper kaj si s svojim zapisom želel povedati ?
    Sraka nič nisem hotel povedat samo pogledal sem na spletne strani nekaterih strank in zasledil zapis pri LDSu. Mogoče pa tudi zato ker so delegacijo foruma -lov med borbo za 20 letno koncesijo gostili v parlamentu prav v LDSovih prostorih.Menda zaradi Ekološkega Foruma ki je bil sopobudnik podpisovanja peticije.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  3. #13

    Privzeto

    Citat Krpan je objavil: Pokaži objave
    Meni pa so odgovori polepšali popoldne, ker so obe največji stranki napisali nekaj, za kar si prizadevam že precej časa. Upam, da bodo ta program v naslednjem mandatu udejanile v zakonodaji.....
    LPN-ji seveda.

    In kaj se bo zgodilo? Dvomim da tisto, za kar so bili prvotno namenjeni. Razkosali jih bodo med LD-je, raziskovalna in izobraževalna dejavnost pa tako ne bo nikoli resnično izvajana. No, saj je že zdaj podrejena ekonomiji.
    Škoda. Drugače bo, bolje pa ne!

  4. #14
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto

    Treba je bit optimist pesimizma je že itak preveč...
    Marko Gorše, Nadlesk

  5. #15

  6. #16

    Privzeto

    Bajukov duh se vrača, njegove napovedi bodo želeli uresničiti.

    SMS pa bi malo tako, malo tako. Vsem bibili všečni, nobenemu se zamerili. Ej, težko bo to šlo!
    Last edited by Sršen; 28. November 2011 at 14:45.

  7. #17
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Citat Sršen je objavil: Pokaži objave
    Bajukov duh se vrača, njegove napovedi bodo želeli uresničiti.

    SMS pa bi malo tako, malo tako. Vsem bibili všečni, nobenemu se zamerili. Ej, težko bo to šlo!
    NSI: Težko bo šlo s 4 poslanci ali celo brezi.

    SMS: Težko bo šlo brez poslancev.

    Splošno: Glede na stanje v državi bodo problemi lovstva zelo težko prišli na vrsto, tako da bo verjetno kar ostalo kot je.
    Nekatre LPN-je pa bodo mogoče celo ukinili, saj poleg ostalega delajo celo izgubo.

  8. #18
    Član od
    Jan 2009
    Lokacija
    Cerklje ob Krki
    Prispevki
    532

    Privzeto

    Kakor pravi Tica : "... bomo politične stranke vsaj lahko držali za besedo ob zaključku njihovega mandata."
    Bolje bi jih bilo držati ob začetku mandata, da bi lahko kaj ukrenili v smeri, kot obljubljajo.

  9. #19
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Citat jež je objavil: Pokaži objave
    Kakor pravi Tica : "... bomo politične stranke vsaj lahko držali za besedo ob zaključku njihovega mandata."
    Bolje bi jih bilo držati ob začetku mandata, da bi lahko kaj ukrenili v smeri, kot obljubljajo.
    Ježek ne se sekirat jih bomo držali ti lahko obljubim iz prve roke. No jas vsaj za 2 stranki sem 100% upam pa da tudi tretjo.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  10. #20

    Privzeto

    Citat Veper je objavil: Pokaži objave
    Ježek ne se sekirat jih bomo držali ti lahko obljubim iz prve roke. No jas vsaj za 2 stranki sem 100% upam pa da tudi tretjo.
    A s to tretjo, si mislil NSi?

Stran 2 od 7 PrvaPrva 123456 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •