Stran 4 od 4 PrvaPrva 1234
Rezultati 31 do 35 od 35

Tema: Prošnja za fotolov v L.D.Vel.lašče

  1. #31
    Član od
    Nov 2011
    Prispevki
    51

    Privzeto

    Citat Sršen je objavil: Pokaži objave
    Korle, tako ti bom rekel.
    Le čevlje sodi naj kopitar!
    Dobil si nekaj nasvetov kot si jih želel. Mislim, da iz njih lahko razbereš kaj in kako.
    Če bi pa želel tudi tu špetir, tako kot ga imaš na svojem terenu, pa mislim, da nisi prišel prav!
    O znanju se bova pa pogovarjala, ko boš naredil vsaj lovski izpit.
    Tisto s psom si pa verjetno prijavil, kajne?!!!
    In pijančevanje NI reden gost v naših vrstah, vsaj odkar je v veljavi nov zakon o orožju. Preverjeno!
    Če je to na tvojem področju, trditev omeji na njih in ne na vse nas ostale!
    -ne želim špetirja in predlagam premirje,vredu?

  2. #32

    Privzeto

    Citat strickorle je objavil: Pokaži objave
    -ne želim špetirja in predlagam premirje,vredu?
    Se strinjam!

  3. #33
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    Radolca
    Prispevki
    295

    Privzeto

    [Foto lov ni lov, je zgolj dejavnost v naravi, za katero je potrebno nekaj lovskega znanja. Lovci in tudi fotolovci vznemirjamo divje živali, mogoče nekoliko manj kot gobarji, sprehajalci psov ali motokrosisti, toda vsi smo nezaželeni gosti v domovanju divjih živali, več kot nas je bolj so opazni naši negativni vplivi. Vozila naj bi vsi uporabljali skladno z na tem forumu že večkrat predstavljeno Uredbo o prepovedi vožnje v naravnem okolju. Nastavljena avtomatska kamera predvsem ponoči z bliskom vidnim ali IR vznemirja živali, dokler ne spoznajo, da jim ni nevarna. Ko sprejmeš lov in stem usmrtitev živali kot potreben naravovarstveni ukrep, s katerim v nenaravnih razmerah kulturne krajine uravnavamo številčnost nekaterih živalskih vrst, vzameš v zakup tudi pok, ki za nekaj trenutkov vznemiri okoliške živali.

    Pravijo, da se Indijanci niso pustili fotografirat, bojda jim bi fotograf ukradel dušo. Kakšni so danes posameznikovi razlogi, da se ne pusti fotografirat, ali da ne dovoli javne objave fotografij sploh ni važno. Pomembno je, da vemo da javna objava fotografije brez privolitve osebe na fotografiji ni dovoljena zaradi varstva osebnih podatkov. Objekti, ki so pod videonadzorom morajo biti in večinoma so ožnačeni, tako da vsakdo ve, da vstopa v območje, kjer bo posnet in se lahko temu primerno vede. Lovski čuvaj je poablaščena uradna oseba, ki ve do kot segajo njegova poblastila. S fotografiranjem zbira dokaze,..Če prekorači pooblastila, se mu jih lahko tudi odvzame.

  4. #34
    Član od
    Nov 2011
    Prispevki
    51

    Privzeto

    Fantje,v fotolovu pod postavko "moji video posnetki"sem naložil nekaj izsekov z mojih prvih snemanj.Snemal sem z videokamero Sony katero še vedno uporabljam.Primoks je žal šel rakom žvižgat.

  5. #35
    Član od
    Nov 2011
    Prispevki
    51

Stran 4 od 4 PrvaPrva 1234

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •