Stran 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 25 od 25

Tema: MP-94 Over-and-Under Combination Gun

  1. #21

    Privzeto

    Citat matejk je objavil: Pokaži objave
    ... Sem pa že kot otrok dobil nekakšen odpor do čeških bokaric, ker se prav živo spomnim, kako so na spomladanskih nastrelitvah praktično vsi njihovi lastniki tarnali nad plazenjem zadetkov, pri zaporednem streljanju. ...
    Ne misli, da bo pri kakšni Suhlovi ali drugi zveneči bokarci kaj bolje! Češke bokarice slovijo kot najboljše, kar se tega tiče. Na grobo velja, da tanjše in lažje kot so cevi, večje je toplotno raztezanje in večje je plezanje zadetkov.

    Prepričan sem, da je ruska bokarca mnogo slabša od češke!
    Moj nasvet: "Ne kupuj, vzemi čeha! Starejši kot je, boljši je!"

  2. #22
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    Citat Sršen je objavil: Pokaži objave
    Moj nasvet: "Ne kupuj, vzemi čeha! Starejši kot je, boljši je!"
    Tudi sam imam čehinjo. Sem pa med kupovanjem iz druge roke naletel na kar nekaj kombinirk, ki imajo razmajan zaklep. Če boš kupoval pazi, da ti odprta puška ne pleše v zaklepu levo in desno... Drugače pa, moja ne gre iz arzenala niti pod točko razno.

    Kar se pa tiče plezanja zadetkov, za pristrelitev se da prav spodobno ustrelit. Morda so pa tisti vaši lovci na pristrelitvi krivi, da je plezalo Ni pa to puška za na strelišče in polne škatle municije...

    Aja. Baikalka. Vsi puškarji so mi jo odsvetovali. Tri leta nazaj.
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  3. #23

    Lightbulb

    kar se čeških kombinirk tiče je bilo kar nekaj žolča prelitega katere so dobre in katere ne. in zatorej je najbolje za nasvet prebrati nekaj strokovnega, ne pa natolcevanja neveščih uporabnikov:
    http://www.lovcisrbije.com/index.php...uper-brnu.html

  4. #24

    Privzeto

    Poceni kombinirke so češke in italijanske. Jaz bi vzel češko. Veliko sem jih pristrelil in še nobena ni trosila. Za plezanje je Tatra najbolj občutljiva (tretji strel 12-15cm višje). Ostali modeli so manj. Model 500 pa ima napako na naprožilu. Kdor sprožilca ne vleče ampak ga doseže le z konico prsta in ga potisne vstran. Takrat kladivce sicer udari, vendar premalo in lastniki krivijo pretrde netilke.
    Me zanima, če ima še kdo podobne izkušnje.

  5. #25

    Privzeto

    Zdravo,
    bom pohvalil svojo Tatro. Dva strela v krogu 3cm. Ponavadi pred tretjim in četrtim ohladim cev. Nimam problemov z plezanjem. Ne streljam pa z kombinirko kot z karabinom na strelišču.

    Lp G.

Stran 3 od 3 PrvaPrva 123

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •