Stran 1 od 5 12345 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 46

Tema: Garmin astro 220 ali 230

  1. #1

    Privzeto Garmin Astro 220

    Spoštovani!

    Za svojega psa bi rad kupil Gps sledilni sistem Garmin Astro 220 : http://www.connect.si/navigacija/nov...-garmin-astro/

    Zanima me, če ima gdo izkušnje z njim in če mogoče gdo ve, kje bi se ga dalo dobit!

    Lep pozdrav

  2. #2
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    Po hitrem pregledu kaj ponuja svetovni splet se ga dobi na nemškem amazonu,cena je malo zasoljena,Garmin Astro 220 bundle pride brez poštnine 730 €.

    Pa še mnenja uporabnikov tega sistema http://www.gundogsupply.com/garmin-a...s-reviews.html

  3. #3
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Patrik, pozdravljen na forumu!

    In takoj za začetek graja! Upoštevaj pravila, katera si dolžan najprej prebrati in svoje objave piši tja kjer jim je mesto!

    Selim temo in zaenkrat samo dobrohoten opomin.

    admin

  4. #4

    Privzeto

    Citat pa3k je objavil: Pokaži objave
    Spoštovani!

    Za svojega psa bi rad kupil Gps sledilni sistem Garmin Astro 220 : http://www.connect.si/navigacija/nov...-garmin-astro/

    Zanima me, če ima gdo izkušnje z njim in če mogoče gdo ve, kje bi se ga dalo dobit!

    Lep pozdrav
    Sam uporabljam že več kot leto Astro 220 in ti povem, da brez tega si sploh ne zamišljam več lova- ali iskanja s psom.

  5. #5

    Privzeto

    Kje si ga pa kupil?

  6. #6
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Če je pes krvosledec oblajač ali pokazač ne potrebuješ teh naprav. Bolj pride v poštev za nevzgojene goniče, ko goni 3 dni brez prestanka in ga moraš nato iskati

  7. #7

    Privzeto

    Citat detel je objavil: Pokaži objave
    Če je pes krvosledec oblajač ali pokazač ne potrebuješ teh naprav. Bolj pride v poštev za nevzgojene goniče, ko goni 3 dni brez prestanka in ga moraš nato iskati
    Kaj ti pomaga če pes za drugim hribom laja na ranjenega prašiča. Ranjeno divjad zlepa ne bo zapustil, pokončati jo ne more, vodnik pa ga ne sliši.

  8. #8

    Privzeto

    Prepričan sem, da za mojega psa to napravo potrebujem, saj ima (če prav je zlata prinašalka) neverjeten lovski nagon :D

  9. #9

    Privzeto

    Black:

    Prosim če mi lahko sporočiš kje si napravo kupil in kako je s Slovenskim zemljevidom, ko boš imel čas

    Lp

  10. #10

    Privzeto

    Citat pa3k je objavil: Pokaži objave
    Prepričan sem, da za mojega psa to napravo potrebujem, saj ima (če prav je zlata prinašalka) neverjeten lovski nagon :D
    ...se mi zdi, da tvoja zlata prinašalka mnogo bolj kot Garmin potrebuje dobro pasjo šolo.

    Se pa strinjam z Blackom in alojzom1, da je za delovne pse to zelo koristen pripomoček. Za nevzgojene pse pa je tole bolj potuha za vodnika...

    Odličen lovski nagon se pri prinašalcih ne meri ravno z nekontroliranim uhajanjem in izgubljanjem.

Stran 1 od 5 12345 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •