Stran 5 od 5 PrvaPrva 12345
Rezultati 41 do 44 od 44

Tema: Nastrel risanice -odstopanje-hladna/topla cev

  1. #41

    Privzeto

    Tudi šlatanje ni slabo, dokler se ne opečeš.:icon_smile:
    Za pristreljevanje orožja si je potrebno vzeti čas.
    Za lov je pomemben prvi strel ( tako so mi rekli ) in za tega mora biti puška pripravljena. Če pa bi slučajno odstrelili kakšno tekmo, se odstreli dva tri ogrevalne strele, nato sledi klikanje in še kakšen preizkusni strel...

  2. #42
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Citat Markysprej je objavil: Pokaži objave
    jst vsaj delim nasvete glede na zunanje reference, ti pa glede na svoje, ki v resnici ne veljajo nič.
    ampak se ti verjetno niti ne sanja zakaj...
    Citat Markysprej je objavil: Pokaži objave
    se strinjam, ampak tečnežu in zamerljivcu muzikantu tega ne moremo dopovedati...
    No pa opiši malo svoje zunanje reference, ker iz tvojih postov niso vidne ali jih pa dobro skrivaš.

    Pa debata ne poteka o telesni teži ali o pitju špricerjev na eks.

    IMHO,

    imaš težave z umestitvijo v realni svet.

  3. #43

    Privzeto

    Citat Ahiles je objavil: Pokaži objave
    zanimivo je tudi vprašanje, po kakšnem času se cev pri bokarci popolnoma ohladi, torej kdaj se vrne zadetek v prvotno lego.
    jst sem dokaj dobro kontinuiteto dosegel s tem, da sem se po vsakem strelu sprehodil do tarče (100m) pogledat in nato počasi pripravil na naslednji strel...

  4. #44
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Jaz bi tle kot zanimivost povedal še mojo izkušnjo, kako se ne da najbolj na pamet govorit o razlikah med samimi težami krogel in legi zadetkov na tarči...

    S kolegom sva na strelišču mal streljala in ker se je pri kolegu znašla večja količina dveh vrst nabojev, sva preizkusla obe, če je razlika očitna...

    Ena krogla je bila RWS tig 9,7g, druga pa evo 11,9g...

    S kolegovim sauerjem je nosila evo v center, tig pa približno 15cm desno in 5 cm gor..

    Moja puška blaser z match cevjo, je pa tig nosila 3 cm višje kot evo...

    tako da je zelo težko govorit, kako katera krogla nosi, dokler tega ne preizkusiš...

Stran 5 od 5 PrvaPrva 12345

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •