Rezultati 1 do 4 od 4

Tema: Volitve v UO in ostale organe LZS

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto Volitve v UO in ostale organe LZS

    Tema je namenjena kandidatom in programom, za člane UO in ostalih komisij pri LZS, v predvolilnem obdoju.
    Marko Gorše, Nadlesk

  2. #2

    Privzeto

    V petek bodo volitve predsednika in organov LZS. Izbrali jih bodo delegati, ne pa predstavniki LD. Nič se ne bo spremenilo, vse bo po starem.
    Kam greš slovensko lovstvo?

  3. #3

    Privzeto

    S spletne strani LZS:

    - Za triintridesetčlanski Upravni odbor Lovske zveze Slovenije kandidira 37 kandidatov.
    - Za petčlanski Nadzorni odbor Lovske zveze Slovenije kandidira 10 kandidatov.
    - Za devetčlansko Razsodišče Lovske zveze Slovenije kandidira 9 kandidatov.
    - Za devetčlanski Nadzornega odbor Lovske zveze Slovenije kandidira 9 kandidatov.
    ________

    Mi prosim pomagate iz zagate? Koliko Nadzornih odborov je na LZS in kateri od zgoraj navedenih je pravi oziroma za kaj je pristojen prvi ( 5 članov ) in za kaj drugi ( 9 članov )? Bodo to uganko vsaj delegati na občnem zboru v soboto vedeli razrešiti?

    P.S.: Po pomoti sem najprej objavil v "prosti komentarji" za kar se opravičujem.

  4. #4

    Privzeto

    In si še mene pomo(u)til. da sem ti tam razjasnjeval tvojo nevednost.
    No, te bom pa tu še enkrat poučil :

    Sraka, tudi nadzorni odbor ima delegatski sistem.
    Najprej zaseda devetčlanski in pošlje delegate v petčlanskega. Tam se seveda odločajo po svoji vesti, ki pa je po vzoru visokega funkcionarja LZS nedolgo nazaj lahko drugačna, če sedi enkrat na koncu mize, drugič pa na sredi.
    In potem ta nadzorni odbor sprejme novo odločitev, ki ni nujno enaka seštevku odločitev prejšnjega.

    Kaj se še nisi naučil, kako naša članarinopožiralka funkcionira?

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •