Stran 3 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 37

Tema: Blaž Krže, kandidat za predsednika LZS

  1. #21
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Citat Sršen je objavil: Pokaži objave
    Hmmmm, berem in berem, pa nikjer ne najdem, da bi se kdo v prvi osebi izražal?!!
    Pol viagre?
    Sporoči mi katero jemlješ 25, 50 ali 100 mg, dobiš eno škatlo.!!!?
    Lahko na ZS.

  2. #22

    Privzeto

    Citat muzikant je objavil: Pokaži objave
    Sporoči mi katero jemlješ 25, 50 ali 100 mg, dobiš eno škatlo.!!!?
    Lahko na ZS.
    Ne rabim, kar obdrži zase!
    Bolj rabim debato v smeri teme za katero je bila odprta, da ne izgubljam časa za brezveznosti.

  3. #23

    Privzeto

    Tudi jaz sem v Muzikantovem postu prepoznal prizadetega.
    Škoda, da se vsaka debata izrodi v prepir. Muzikant je (moj vtis) zelo razgledan in njegovi prispevki velikokrat na mestu. Hitro pa postane žaljiv. To pa niža nivo tega foruma. Tudi do predsedniških kandidatov je treba imeti spoštovanje, (ali bivših predsednikov). Vsi pa vemo,da nihče ni popoln.
    Razmislimo raje zakaj v nekaterih področjih npr. dobi soglasno podporo eden kandidat,drugje pa drugi. Ali je to rezultat uspešnega lobiranja?

  4. #24

    Privzeto

    LZ MB: KROPE od 23 navzočih 21 glasov. Treba je povedati, da zdaj še ne gre za volitve, temveč še vedno za potrjevanje kandidatur kandidatov za predsednika LZS, članov njenih organov in komisij ter uredniškega odbora.
    Naj bo človek v korist živalim in ne v njihovo pogubo, naj jih ceni, ne pa zlorablja.

  5. #25
    Član od
    Jan 2008
    Lokacija
    Dobovec
    Prispevki
    104

    Privzeto

    Glede na to, da ste nekateri prijavljeni pod psevdonimom, bi bilo primerno da tudi ostali izvemo kdo se skriva pod profilom.
    Trotovšek

  6. #26

    Privzeto

    Cenjeni kolegi res ni prav nobenega razloga za ustvarjanje konfliktov in slabe volje med razpravljavci foruma, ker se tukaj o ničemer ne odloča in naše razprave na nikogar, ki bo na koncu odločil, prav nič ne vplivajo.

    Smatrajmo torej to razpravo kot prijateljsko kramljanje o stvareh, ki nas sicer zadevajo, pa nanje ne moremo vplivati, čeprav bi smeli ali celo morali.

    To pa seveda ne pomeni, da zavračam kakršno koli kritično razmišljanje o posameznem kandidatu in da se ne bi smeli ozreti tudi nazaj ter ovrednotiti njihovo minulo delo. Čeprav sem veljal na tem forumu ves čas tega iztekajočega mandata za kritika Kropeta, moram vendarle priznati, da v to kadrovsko tekmo vstopa z manj neprijetne pretekle hipoteke kot njegova protikandidata Mahne in Krže. To je seveda moje subjektivno videnje in tako ima pravico do svojega videnja tudi vsak od razpravljavcev in to moramo vsi ostali spoštovati.

    In na kocu si bom dovolil malo cinizma ter tudi nesramne izzivalnosti ter se bom javno vprašal kje za boga milega so sedaj vsi Kropetovi veliki navijači in verniki, ki ves čas njegovega predsednikovanja skoraj niso dovolili na tem forumu na njegov račun napisati ali izreči kakšne kritične misli oziroma ocene njegovega predsednikovanja?

    Mu je res tukaj ostal sedaj le še Sraka, ki ga je ves čas kritiziral?

  7. #27

    Privzeto

    Citat Sraka je objavil: Pokaži objave
    ... ter se bom javno vprašal kje za boga milega so sedaj vsi Kropetovi veliki navijači in verniki, ki ves čas njegovega predsednikovanja skoraj niso dovolili na tem forumu na njegov račun napisati ali izreči kakšne kritične misli oziroma ocene njegovega predsednikovanja?

    Mu je res tukaj ostal sedaj le še Sraka, ki ga je ves čas kritiziral?
    Pretiravaš.

    Kar se mene tiče, je Krope razočaral. V trenutni situaciji, če bi kot posameznik sploh imel kakršenkoli volilni glas, bi ga od mene dobil le kot najmanj slab od samih slabih kandidatov.

    Zakaj pa je na začetku imel več zagovornikov? Po mojem zato, ker smo v njem vsi videli upanje, da bo vzpostavil zakonito stanje, pa ne takšno kot so ga sedaj pod vodstvom grobarja Slovenskega lovstva (predsednika KOPV) skup spacali!

  8. #28

    Privzeto

    Citat Sraka je objavil: Pokaži objave
    In na kocu si bom dovolil malo cinizma ter tudi nesramne izzivalnosti ter se bom javno vprašal kje za boga milega so sedaj vsi Kropetovi veliki navijači in verniki, ki ves čas njegovega predsednikovanja skoraj niso dovolili na tem forumu na njegov račun napisati ali izreči kakšne kritične misli oziroma ocene njegovega predsednikovanja?
    Ali ima smisel razpravljati o kandidatih, pisati o rezultatih v volilnih okoliših itd, če vemo, da bodo predsednika izvolili "posamezniki" iz volilnih okolišev, zato je pomembno kdo bo delegiran na volitve iz volilnih okolišev. Podpora, ki je bila izražena posameznemu kandidatu v volilnem okolišu, še ne pomeni, tudi če bi imel večinsko podporo v vseh volilnih okoliščinah, da bo ta kandidat izvoljen za predsednika, saj lahko imajo ("naši") predstavniki volilnega okoliša drugačno mnenje od (nas) predstavnikov LD ter volijo po svojem prepričanju - mnenju.
    Takšni primeri so bili že na zadnjih volitvah.

  9. #29

    Privzeto

    To pranger, v tem je bistvo volilne prevare in manipulacije. Na predlog predsednikov OLZ se imenuje, da imenuje kandidate, ki zvesto sledijo mislim večnih predsednikov, sami so pa itak že kandidirani v UO LZS.
    Premiki bodo možni šele v naslednjem mandatu, ko vsem tem poteče drugi zaporedni mandat. Pa tudi o tem nisem čisto prepričan.

  10. #30

    Privzeto

    Citat tica je objavil: Pokaži objave
    To pranger, v tem je bistvo volilne prevare in manipulacije. Na predlog predsednikov OLZ se imenuje, da imenuje kandidate, ki zvesto sledijo mislim večnih predsednikov, sami so pa itak že kandidirani v UO LZS.
    Premiki bodo možni šele v naslednjem mandatu, ko vsem tem poteče drugi zaporedni mandat. Pa tudi o tem nisem čisto prepričan.
    To samo potrjuje, da imamo lovci od LZS samo težave in stroške ter kar je še najhujše, zelo slabo napoved za bodočnost.
    Vedno bolj sem prepričan, da bi morali LZS enostavno ukiniti kot obvezno zvezo!

    Če bo na prihajajočih volitvah zmagala opcija, ki že ves čas od leta 2005 vzdržuje enako stanje prevlade večnih in nesposobnih funkcionarjev, se bojim, da bo pomagala slovensko lovstvo predati v zasebne roke krvavega lovskega turizma in neusmiljenega izplena.

Stran 3 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •