Rezultati 1 do 6 od 6

Tema: aportiranje-kliker sistem

  1. #1

    Privzeto aportiranje-kliker sistem

    primer učenja aportiranja s klikerjem, lepo sistematično posnet:
    http://www.youtube.com/watch?v=loXRB...layer_embedded
    Nikoli se ne boj narediti nečesa česar ne znaš.
    Zapomni si:*Noetovo barko je zgradil amater, Titanik pa profesionalec!*

  2. #2
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Parkrat sem opazoval delo s psi v šoli. Dobro, da proizvajajo brikete, drugače ti kužki ne bi znali nič :icon_:.

  3. #3

    Privzeto

    Citat detel je objavil: Pokaži objave
    Parkrat sem opazoval delo s psi v šoli. Dobro, da proizvajajo brikete, drugače ti kužki ne bi znali nič :icon_:.
    briketi niso nujni- nekateri hranijo izključno barf (=surova hrana)
    Nikoli se ne boj narediti nečesa česar ne znaš.
    Zapomni si:*Noetovo barko je zgradil amater, Titanik pa profesionalec!*

  4. #4

    Privzeto

    Deteljica, kako pa izpilit prinašanje?
    Moja mala mrcina že od prvega tedna pri meni prinaša različne predmete brez problema. Po lastnem navdihu (beri: da se pohvali kaj ima)
    Samo sedaj bi pa rada, da bi ga prinesel vedno direktno, brez kakšnega ovinka, stresanja ali cufanja ob predaji. Kadar (dokaj pogosto sicer) tako naredi, je zelo pohvaljen in nagrajen (briket, piškot, cufanje s cufo).
    Največjo težavo ima pravzaprav z lesenim prinosilom, tega hoče zase in ga prinese samo vsake toliko, če imam jaz kaj boljšega v roki.
    Aja, pa da bi se usedel ob predaji in ne bi obenem spustil iz gobca, ker že ve, da mora predat in kdaj kar spusti, pa spet pobere...
    V glavnem, rada bi ga pravilno naučila, da ne bom zdaj kaj zamočila, ko že tako dobro kaže.

  5. #5

    Privzeto

    Živela "simulacija", ki se počasi a vztrajno vse bolj enači s stvarnostjo-lovom ... najprej so na vrsti ptičarji; subjektivna presoja ... ali se motim. Upam DA

    https://www.youtube.com/watch?v=loMKXZjYW3Q

    S facebook-a, zato brez prevoda:

    Ein Zitat vom JGHV Ehrenpräsidenten Christoph Frucht dem ich mich ausnahmsweise uneingeschränkt anschließen kann:

    "Ich bin es zunehmend leid, mir von Personen, denen es ganz offensichtlich nur um das Bestehen von Prüfungen geht, ganz egal ob diese etwas für die Jagd und die Zucht aussagen oder nicht, vorwerfen zu lassen, dass ich, genauso wie viele andere Jägerinnen und Jäger, denen der Respekt vor der Kreatur den Wunsch nach einem wirklich gut ausgebildeten Hund „abnötigt“, keine Ahnung von „Alternativen Methoden“ habe. Mir jedenfalls reicht’s! Ich bin nicht gewillt, mir immer und immer wieder von Leuten, denen ganz offensichtlich wesentliche Erkenntnisse rund um Jagd und Hund abhanden gekommen sind, derlei Blödsinn anhören zu müssen!"


    Smrt fašizmu

  6. #6

    Privzeto

    Ali trenirate s klikerjem ali brez? Imate kaj uspeha. Sam v kratkem dobim pasjega mladička in me kliker kar mika. Je med njimi kaj razlike, je najcenejši ok https://www.pasjahrana.net/collectio...za-pasjo-solo/?

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •