Stran 3 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 38

Tema: Habicht

  1. #21
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Citat Tine je objavil: Pokaži objave
    Strelni daljnogled 6x42 je prišel iz Avstrije. Z veseljem sem se odpravil kontrolirati nastrelitev. Prejšnič sem menil, da mi streli skačejo, ker je puška - kombinirka - razgreta. Danes sem na žalost ugotovil, da križ ne drži.
    Swarovski jajca od jajc, vsaj servis. Nikoli več ne kupim ma niti drek papirja od njih.
    Tine še enkrat vse preveri... Po čem sklepaš da je swaro zjeban?
    Drugač pa jaz kupim ta dalnogled za primerno ceno, da te rešim te nadloge!
    Last edited by Tomaž Ražman; 18. October 2013 at 01:20.

  2. #22
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    1. Ker zadetki skačejo. Tudi če je puška v stojalu, da izključim mojo napako. Montažo pregledal. Na muho strelivo prinaša. Daljnogled je bil že 4. na servisu. Trikrat ker je spustil sapo in se zameglil. Sedaj ga bom nesel še v Ljubljano, če ga tam upajo sestaviti.
    Citat muzikant je objavil: Pokaži objave
    Edini servis za tebe je menjava roke in očesa v UKC Ljubljana, pa še operacijski sistem ti naj posodobijo.

    Swarovski servis je pa sigurno daleč najboljši , tako po odzivnosti kot po kvaliteti.
    Koliko pa si plačal in kaj so delalo ?
    2. Glasbenik, takim kot si ti v naših krajih fantje hitro "resetiramo" operacijski sistem. Tudi ostali dve operaciji sta v tem post-trgatvenem času možni kar doma v hramu ali ob žganjekuhi.

    So pa znova zatesnili daljnogled. Baje se ga ne da, so mi pisali e-mail po tretjem popravilu. Da je krivo to, ker je ohišje iz jekla oz. železa (ne vem). Mi ponujajo nov oz. razstavni eksponat strelni daljnogled po 50 evrov nižji ceni kot jo ima optični forumski mojster.
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  3. #23
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    A je zdaj Swarovski kriv, da je tebi nekdo prodal defekten 28 let star daljnogled, zdaj pa od dolgcajta težiš tam in čakaš da ti bodo na garancijo dali novega. Poznam take pacijente.

    Tebi podobni pajacotom Swarovski sploh ne bi smel prodajati svoj artiklov, saj je to kontra reklama.

    Zgleda, da pri vas malo preveč trgate in kuhate žganje, ker tebe kar celo leto drži.

  4. #24
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    Nima smisla s tabo se dajat. Če se pa srečava v živo, me spomni, da te enkrat spomnim kakšen pajacast pacient sem.
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  5. #25
    Član od
    May 2011
    Lokacija
    Slovenska Bistrica
    Prispevki
    431

    Privzeto

    Ima ta daljnogled morda lotano Suhl montažo na ohišju?
    Optik-trade.si

    Optik Trade na Facebooku

    Svetovanje s področja lovske optike: info@optik-trade.si ali 031 770 520 (08:00 - 21:00).

  6. #26
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Seveda jo ima in montaža ima luft, kriv je pa Swarovski.
    Ni vredno, saj delaš z njimi in poznaš proceduro.

  7. #27
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    Ne nima. So obročki.
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  8. #28
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    Ni star toliko kot blodijo nekateri. Puška je ČZ 584, kupljena leta 2003 (tako po prvemu lastniku). Takrat je bil kupljen tudi daljnogled. In ne rabim novega, ker bi potem moral tudi montažo popravljati. Rad bi le, da tega porihtajo, tudi če bi doplačal. Nisem kriv, da so oni dali garancijo dokler bodo imeli rezervne dele. Če pa je taka, naj daljnogled porihtajo. Ne razumem kako se ga ne da popraviti. Po moje ga nočejo.
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  9. #29
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    Kakšno maš pa municijo?
    Ponovi test, pa po vsakem strelu poskusi cev povsem ohladiti(cca 20min). Al pa si sposodi kak izpraven daljnogled pa ga namontiraj, pa poskusi če bo kaj boljše.
    Pa tut prvič slišim, oziroma vidim, da kdo po strelih čez odprte merke oceni, a puška strelivo prenaša al ne

  10. #30
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    Municija je že par let ista, Igman in ista škatla je prinašala na ta isti daljnogled. Med streli sem čakal cca 15 min. Na muho sem streljal na 50m. Po moje se da oceniti ali zadeva dela ali ne.
    Last edited by Tine; 19. October 2013 at 09:18.
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

Stran 3 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •