Stran 2 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 38

Tema: Habicht

  1. #11
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    Žlostno a resnično. Strelni 6x42 mi je že tretjič spustil sapo noter. Zadnjič pred cca letom in pol. Sem že mislil, da bo mir. Sedaj pa zopet klicarjenje v Avstrijo in čakanje na popravilo. Ma prav žalosten sm res.
    Zjutraj sem pripravljal puške za strelišče (preizkus) in je bil še OK. Ko sem imel za ustrelit na tarčo pa je bil meglen. Pridem domov - spet čist. Ma žalost, bi preklinjal še naprej, če bi kaj pomagalo...
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  2. #12
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    Strelni daljnogled 6x42 je prišel iz Avstrije. Z veseljem sem se odpravil kontrolirati nastrelitev. Prejšnič sem menil, da mi streli skačejo, ker je puška - kombinirka - razgreta. Danes sem na žalost ugotovil, da križ ne drži.
    Swarovski jajca od jajc, vsaj servis. Nikoli več ne kupim ma niti drek papirja od njih.
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  3. #13
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Edini servis za tebe je menjava roke in očesa v UKC Ljubljana, pa še operacijski sistem ti naj posodobijo.

    Swarovski servis je pa sigurno daleč najboljši , tako po odzivnosti kot po kvaliteti.
    Koliko pa si plačal in kaj so delalo ?
    Last edited by muzikant; 17. October 2013 at 19:46.

  4. #14
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    ...pametno bi blo še na kako drugo puško montirat daljnogled, da boš 100%
    Po kakem ključu si ugotovil da križ ne drži?

  5. #15

    Privzeto

    Swarovc in servis zanič ??????!!! Če sta puška in strelec O.K. preveri montažo.

  6. #16

    Privzeto

    Kupi si busnella elita za tretjino cene svarovca, kvaliteta enaka in nobenih težav.

  7. #17
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Citat robert13 je objavil: Pokaži objave
    Kupi si busnella elita za tretjino cene svarovca, kvaliteta enaka in nobenih težav.
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  8. #18
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Tudi s slabšimi od bushnella so nekateri zelo uspešni lovci ...

  9. #19
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Citat robert13 je objavil: Pokaži objave
    Kupi si busnella elita za tretjino cene svarovca, kvaliteta enaka in nobenih težav.
    Kak komentar pa je to? A si ti sploh vidu swarovski dalnogled in ga kdaj na servis poslal?

  10. #20
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Citat Tine je objavil: Pokaži objave
    Strelni daljnogled 6x42 je prišel iz Avstrije. Z veseljem sem se odpravil kontrolirati nastrelitev. Prejšnič sem menil, da mi streli skačejo, ker je puška - kombinirka - razgreta. Danes sem na žalost ugotovil, da križ ne drži.
    Swarovski jajca od jajc, vsaj servis. Nikoli več ne kupim ma niti drek papirja od njih.
    Tine še enkrat vse preveri... Po čem sklepaš da je swaro zjeban?

Stran 2 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •