Stran 1 od 4 1234 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 38

Tema: Habicht

  1. #1

    Privzeto Habicht

    ZANIMA ME KOLIKO IMA GARANCIJO DALNOGLED Habicht 6X42 IN KDO IMA V SLOVENIJI SERVIS HVALA ZA NASVET

  2. #2
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    Habicht naj bi še bil v garanciji. Kolikor mi je znano naj bi ti popravili dokler še proizvajajao to linijo. Sem v začetku poletja nesel na servis, ker se mi je zmikal križ. Bodo popravili, le poštnino bom moral plačati. Me pa malo (kar fajn) moti, da po skoraj dveh mesecih servis še ni opravljen. Še dobro, da imamo dovolj rorov v omari
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  3. #3

    Privzeto

    kam si nesel na servis

  4. #4
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    nova gorica in potem via tirolska. ma ni pomembno kam neseš, le da imajo zastopstvo...
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  5. #5

    Privzeto

    Citat Tine je objavil: Pokaži objave
    Habicht naj bi še bil v garanciji. Kolikor mi je znano naj bi ti popravili dokler še proizvajajao to linijo. Sem v začetku poletja nesel na servis, ker se mi je zmikal križ. Bodo popravili, le poštnino bom moral plačati. Me pa malo (kar fajn) moti, da po skoraj dveh mesecih servis še ni opravljen. Še dobro, da imamo dovolj rorov v omari
    A ni skrajni rok garancijskega roka 45 dni

    lp

  6. #6
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Za Sw šteje datum prejema v tovarno, tako da preveri kdaj so sploh poslali iz NG v Avstrijo. Drugače pa lahko pošlješ sam. V začetku augusta so imeli 14dni kolektivnega.

  7. #7
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    Ma kaj želite s tem skrajnim rokom povedati?
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  8. #8

    Privzeto

    Citat Tine je objavil: Pokaži objave
    Ma kaj želite s tem skrajnim rokom povedati?

    Vsak izdelek v garancijskem roku ,ki ni popravljen v 45 dneh lahko zahtevaš novega in ti ga mora proizvajalec oziroma uvoznik ali serviser zamenjati.

    lp

  9. #9
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    Ker se mi je na hitro ponudila prilika za nakup rabljenega Swarovca 3-9x36 (200eur), sem ga nabavil. Križ je duplex. Me pa zanima, koliko se bo manjši (od prej imam 6x42) objektiv poznal v mraku. Tudi križ je zelo fin. Bi sam stestiral, a kaj ko je vreme takšno kot je in me daje firbec
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  10. #10
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Citat Tine je objavil: Pokaži objave
    Ker se mi je na hitro ponudila prilika za nakup rabljenega Swarovca 3-9x36 (200eur), sem ga nabavil. Križ je duplex. Me pa zanima, koliko se bo manjši (od prej imam 6x42) objektiv poznal v mraku. Tudi križ je zelo fin. Bi sam stestiral, a kaj ko je vreme takšno kot je in me daje firbec
    vidlo se bo enako, s tem da pri manjši povečavi... čeprav imajo optike z fiksno povečavo večjo prepustnost svetlobe zaradi manj ugrajenih leč....

Stran 1 od 4 1234 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •