Stran 4 od 4 PrvaPrva 1234
Rezultati 31 do 38 od 38

Tema: Habicht

  1. #31
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    Odštej še kak € več za municijo, pa kupi vsaj kak Geco.
    Kolikor sem jaz streljal igman v 7x64 in 308win je poden od podna.
    Že PPU je v večini pušk pogojno užiten, pa je za klaso boljši od Igmana.

    50m nikakor ni dovolj, da boš ocenil a puški municija paše al ne(ne na muho in ne na daljnogled)

  2. #32
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    Jaa in kaj bo še vse krivo, da le ni Swarovski, ker to ni možno in že meji na bogokletnost. Igman dela lepe grupe v moji bokarici 7x65r, boljše od npr. RWS EVO. Bom pa moral zamenjati municijo ja, ker se Igmana ne bo več dobilo. Verjetno Geco Plus ali Sako Hamerhead.
    Ne vem na koliko imate sicer vi muhe nastreljene, moja je na 50m. Luknja pri luknji. Dokler pa je bil daljnogled OK, je pa ista puška, isti strelec, vse isto (tudi Igman), delalo tudi na 180 korakov. Toliko je najdlje, kar sem na tarčo testiral.
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  3. #33
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Grahovo ob Bači
    Prispevki
    539

    Privzeto

    Jaz bi na tvojem mestu probal zmontirat Swarovca kam drugam (a nimaš ti X-Bolta?) in preveril, če je res kriva optika. Če ni in ti lepo nese z merki, potem je kriva montaža. Če je pa daljnogled pa nazaj na servis, če je v garanciji...

  4. #34
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    Včeraj sem kupil, z druge roke seveda, še enega 6x42. Upam, da bo s tem vse kot mora biti. Mislim, da 2x ne bo take sreče. Starega bom pa sedaj še 1x iz ihte poslal v tovarno.
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  5. #35
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Tine, kakšen je končni rezultat?

  6. #36
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    Ta "nov" za 1x dela brez problema... Stari, pokvarjen, pa še čaka na to, da se spravim v spomladansko čistko in ga pošljem.
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  7. #37

    Privzeto

    Da dodam še jaz svoje izkušnje z swarovskim. Ne morem reči drugega kot vsaka čast! Poslal sem jim dva strelna daljnogleda, oba stara več kot 30 let torej izven garancije, ker so bile ob križu drobne smeti, eden pa je imel tudi malo rumenkasto sliko. Dva dni po tem ko sem paket oddal na pošti, sem dobil prijazen e-mail, z opisom problema in predračunom popravila. Na prvem daljnogledu so mi zamenjali križ in nastavitvene kupole, zadnji okular in gumo, na drugem pa križ, kjer sem prosil, da 1A zamenjajo za 4A, menjali so tudi vse leče. Cena popavila za oba daljnogleda je pa bila 2 delovni uri, material pa zastonj! Po enem tednu sta bila daljnogleda doma, Skratka daljnogleda sta kot nova, v Sloveniji pa je bila cena samo čiščenja in tesnenja pri znanem servisu optičnih pripomočkov 150€ za en daljnogled! Torej, če imate z vašim swarovskim težave, kar direkt v firmo, če se z ceno popravila ne strinjaš, ti ga pošljejo nepopravljenega nazaj, brez stroškov,razen seveda poštnine. Po mojih izkušnjah se splača!

  8. #38
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Ljubljana
    Prispevki
    66

    Privzeto

    Če koga zanima imam doma dva strelna dalnogleda za prodat. Prvi je Swarovski 4x32 Habicht Nova in drugi Zeiss Diatal Z 8x56 MC. Več na ZS.
    LP

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •