Stran 2 od 15 PrvaPrva 12345612 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 144

Tema: Pridobitev orožnega lista

  1. #11

    Privzeto

    Citat jež je objavil: Pokaži objave
    "... Ker pri nas ena čudna vrsta (človeška)...

    Mogoče nisem prilepil pravega smeška in zato moram dopisati, da ta, nadomešča tistega, ki ploska..

  2. #12

    Privzeto

    jež, sploh ne razumem pomen tega tvojega odgovora

  3. #13
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Fantič,

    napiši kateri bi bil tvoj upravičen razlog za pridobitev orožne listine.

    Nato bodo vsi odgovori lažji.

  4. #14

    Privzeto

    Primož si samo želi imeti orožje in sem ter tja malo streljati. Ne vem, kaj je s tem tako narobe, da mu posredujete take odgovore. Včasih grem na strelišče in tam srečam presenetljivo veliko mladih fantov. Imajo pač veselje do orožja in streljanja. Mislim, da je to zadosten in "upravičen" razlog za dovoljenje, katerega pa lahko dobi na različne načine (včlanitev v LD, Strelsko društvo, posestni list).

  5. #15

    Privzeto

    Citat sine je objavil: Pokaži objave
    "Primož si samo želi imeti orožje in sem ter tja malo streljati. Ne vem, kaj je s tem tako narobe, da mu posredujete take odgovore..."
    "Primož" si želi nositi orožje, brez obveznosti članstva v LD, SD, itd.
    Moji in odgovori še nekaterih uporabnikov, so bili temu primerni...

  6. #16
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Lahko da je speci agent Breivikove celice.

  7. #17

    Exclamation

    Citat sine je objavil: Pokaži objave
    Primož si samo želi imeti orožje in sem ter tja malo streljati. Ne vem, kaj je s tem tako narobe, da mu posredujete take odgovore. Včasih grem na strelišče in tam srečam presenetljivo veliko mladih fantov. Imajo pač veselje do orožja in streljanja. Mislim, da je to zadosten in "upravičen" razlog za dovoljenje, katerega pa lahko dobi na različne načine (včlanitev v LD, Strelsko društvo, posestni list).
    primož je primer človeka, ki sploh ne ve zakaj bi orožje imel (tudi in predvsem po razlogih iz zakonodaje). takšni ljudje orožja ne smejo imeti. zato takšni odgovori...

  8. #18
    žandar Guest

    Privzeto

    Citat muzikant je objavil: Pokaži objave
    Lahko da je speci agent Breivikove celice.
    No Primož, sedaj pa veš. Drugič raje sprašuj po drugih forumih, na Forum lov je že narobe, če zagovarjaš kako civilno iniciativo, kaj šele, če želiš imeti orožje in ne biti lovec.

  9. #19
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Citat žandar je objavil: Pokaži objave
    No Primož, sedaj pa veš. Drugič raje sprašuj po drugih forumih, na Forum lov je že narobe, če zagovarjaš kako civilno iniciativo, kaj šele, če želiš imeti orožje in ne biti lovec.
    Žandar ne meči vse v en koš ker se to lahko zgodi tudi tebi. Če pa se z Muzikantom ne strinjaš(tako kot tudi jaz ne) pa mu pošlji ZS in se pritožuj nad njegovimi posti samo njemu. In še to če misliš da forum -lov ni pravi forum zate potem pač tudi aktiraj tako in se..............Vsak ima lahko svoje mnenje in poglede in če misliš da forum ni zate pač povej v za to namenjeni rubriki.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  10. #20
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Citat žandar je objavil: Pokaži objave
    No Primož, sedaj pa veš. Drugič raje sprašuj po drugih forumih, na Forum lov je že narobe, če zagovarjaš kako civilno iniciativo, kaj šele, če želiš imeti orožje in ne biti lovec.
    Primož zagovarja tezo, imeti orožje brez upravičenega razloga. Vse možnosti so mu bile predstavljene v prejšnjih postih.
    Zakaj bi pa nekdo imel orožje, če ne kaj bi znjim ???
    Tako, da te ne razumem, razen če zagovarjaš lastništvo orožja kot ustavno pravico.

    Citat Veper je objavil: Pokaži objave
    Žandar ne meči vse v en koš ker se to lahko zgodi tudi tebi. Če pa se z Muzikantom ne strinjaš(tako kot tudi jaz ne) pa mu pošlji ZS in se pritožuj nad njegovimi posti samo njemu. In še to če misliš da forum -lov ni pravi forum zate potem pač tudi aktiraj tako in se..............Vsak ima lahko svoje mnenje in poglede in če misliš da forum ni zate pač povej v za to namenjeni rubriki.

Stran 2 od 15 PrvaPrva 12345612 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •