Stran 15 od 15 PrvaPrva ... 51112131415
Rezultati 141 do 144 od 144

Tema: Pridobitev orožnega lista

  1. #141

    Privzeto

    Citat Falco je objavil: Pokaži objave
    Hvala za hiter odgovor MilanK. Če prav razumem, si s starim OL torej ne more pomagati nič.
    Jaz bi vseeno povprašal na UE. Te imajo različne prakse in mogoče mu uspe z malo komplikacij. Itak mora iti tja in nobene posebne veze nima ali bo dobil novega ali podaljšal starega. No ja, v špilu je zdravniški pregled, ki ga mora opraviti v primeru novega.
    Verum justicia quod parilitas!

  2. #142

    Privzeto

    Sršen, bo naredil tako ja. Če bi mu na podlagi starega OL avtomatsko izdali novega, bi poleg zdravniškega prišparal še tečaj iz varnega rokovanja z orožjem. Konec koncev pa ni taka reč, tudi če vse to da še enkrat skozi.

  3. #143
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    362

    Privzeto

    Lahko da bi šlo skozi, sploh na UENG :D

  4. #144
    Član od
    Jun 2011
    Lokacija
    murska sobota
    Prispevki
    24

    Privzeto

    lep pozdrav...danes sem bil na upravni enoti murska sobota...orožni list moram zamenjat za posestni list...malo sem ga spraševal okrog tega...vsaj zase...ker se ukvarjam z lovsko kinologijo sem ga vprašal ali lahko z posestnim listom grem na lovsko tekmo...pritrdil je z DA...kaj če me gdo povabi na lov...rekel je DA...ali lahko grem na strelišče...rekel DA...
    edino sami ne smete v lovišče...ker nisem več član nobene LD...itak ne hodim...
    evo pa je porihtano...za kaj rabim orožje pa nimaš nobene brige več...

Stran 15 od 15 PrvaPrva ... 51112131415

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •