Stran 3 od 9 PrvaPrva 1234567 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 85

Tema: Kersnikovo pismo javnosti

  1. #21

    Privzeto

    Citat Lectograjski je objavil: Pokaži objave
    Upam, da bo kmalu večini slovenskim lovcem jasno, da so OLZ (ZLD) popolnoma nepotrebne in dodaten strošek. Lovski zakon jih ne predvideva in so ostalina starega sistema in so jih pri življenju obdržala nikoli potrjena Pravila LZS. Gre za gnezdišča in napajališča stare nomenklature in predstavljajo največjo coklo pri uveljavljanju nujnih sprememb, ki bi vodile do normalne in moderne krovne zveze.
    Vendar ravno ta krovna organizacija jih nabolj rabi in podpira!

  2. #22
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Eisern
    Prispevki
    355

    Privzeto

    Mene je pa tole zbodlo u oči:

    LZS je kmalu po mojem odhodu zaposlila novo moč za stike z javnostjo, mlajšo simpatično gospo. Žal ni lovka, menda tudi novinarka ne.

    Kolikor jaz vem, je bil v razpisu pogoj, da mora biti oboje. Lovka naj res ne bi bila, kolikor sem bral.
    A gre tu za:
    - čisto navadno zavajanje s strani M.K. ali pa
    - šalabajzarska posla odgovornih na LZS, ker naj bi bilo prijav na razpis kar nekaj, verjetno tudi ustreznih.
    Bi bil zelo hvaležen za pojasnilo, pa da vidimo, pri čem sploh smo.
    LP
    Služimo narodu !

  3. #23
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    gorenjska
    Prispevki
    2,752

    Talking Gospodična...

    Lp!

    Je pa mlajša in simpatična...

    Lovski zdravo
    Janez L
    ...nor je tisti, ki ne poskusi in poskusiti ni greh...

  4. #24
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    mozirje
    Prispevki
    592

    Privzeto

    Citat JANEZ L je objavil: Pokaži objave
    Lp!

    Je pa mlajša in simpatična...

    Lovski zdravo
    Janez L
    pa imate v vaši ld tudi takega tajnika ki ni član ld ,in ga plačujejo člani.

  5. #25

    Privzeto

    Kolikor vem je omenjeno dekle lovska pripravnica in tako polnopraven član LD.
    Če pa ni novinarka ji pa štejem v dobro. Ali nimate z novinarji dovolj slabih izkušenj?
    Last edited by alojz1; 16. June 2011 at 21:56.

  6. #26
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    gorenjska
    Prispevki
    2,752

    Talking Tajnica...

    Lp!

    Citat pumpa je objavil: Pokaži objave
    pa imate v vaši ld tudi takega tajnika ki ni član ld ,in ga plačujejo člani.
    Jaoooooo Pumpa...! A ti ne razumeš heca? Pa če bi našo tajnico videl..., bi se podpisal, pod moj post...

    Lovski zdravo
    Janez L
    ...nor je tisti, ki ne poskusi in poskusiti ni greh...

  7. #27

    Privzeto

    Zanimiva razmišljanja. (niti ne)

    Dajmo še od računovodskega servisa zahtevati, da ga sestavljajo sami lovci!

    Potrjuje se moje razmišljanje, da se pri denarju vse neha. Večina objav je obrnjena na fovšijo, ne pa na vsebine, ki bi jih ti ljudje morali in nekateri jih izpolnjujejo.

    Očitno bi lovci radi le poceni servis in to sedaj tudi imamo.
    Kar se pa generalnega sekretarja tiče, je pa če ne najbolj pa eden najbolj produktivnih v tisti bajti.

    Mislim, da bo Kersnikovo pismo na koncu le doseglo svoj namen. Narod bo vse spljuval zaradi nekaj fičnikov, kaj za njih dobi pa jih ne briga.
    Pubertetniško!

  8. #28
    Član od
    Jun 2010
    Lokacija
    dolenjska
    Prispevki
    506

    Privzeto

    [Potrjuje se moje razmišljanje, da se pri denarju vse neha. Večina objav je obrnjena na fovšijo, ne pa na vsebine, ki bi jih ti ljudje morali in nekateri jih izpolnjujejo.]

    Očitno bi lovci radi le poceni servis in to sedaj tudi imamo.
    Kar se pa generalnega sekretarja tiče, je pa če ne najbolj pa eden najbolj produktivnih v tisti bajti.
    Pubertetniško![/QUOTE]

    Praviš, da se pri denarju vse neha . Ali pa se vse konča .
    Ne gre za nikakršno fovšijo , ampak za dejstvo , da se za pošteno delo dobi pošteno plačilo .
    Nekaj dni nazaj sem klical na LZS in prosil za nakup tarč za MK in VK. Po nekaj minutnem razgovarjanju sem jezen odložil telefon, ker mi deklica na drugi strani enostavno ni znala povedati NIČ .
    Verjetno poznate primer LD iz " morosta ", ki je ostala brez lovišča ( pustimo zaradi katere krivde ) Kdo je pomagal tem članom ? Kjub temu , da so leta in leta plačevali članarino LZS niso od nje ( LZS ) dobili nobene pravne ali kakšne druge pomoči.
    Še bi lahko našteval pa je škoda mojeg časa.
    In temu se pravi servis . Verjetno je bil v mislih " avto servs"

    In še za konec : cena cvička je 1,5 € , muškata 5 €
    Slovenski lovci pa pijemo šmarnico , plačujemo pa šampanjec.
    errare humanum est - motiti se je človeško

  9. #29

    Privzeto

    Citat cviček je objavil: Pokaži objave
    ....Poleg tega je redno zaposlen na VURS ?
    To pa ne drži, pogodbo o zaposlitvi ima sklenjeno z LZS. Drži pa, da mu kot mag. veterinarskih znanosti ni potrebno reševati riti direktorju strokovnih služb in resno razmišlja o povratku k svojemu osnovnemu poklicu.

  10. #30

    Privzeto

    Citat cviček je objavil: Pokaži objave
    ...Po nekaj minutnem razgovarjanju sem jezen odložil telefon, ker mi deklica na drugi strani enostavno ni znala povedati NIČ..
    Največja napaka, ki jo počasi uresničuje direktor strokovnih služb, je iz usposobljene sodelavke za novinarstvo in odnose z javnostmi, narediti ubogljivo administratorko in "deklico za vse". Pa kje je svet videl, da potrebujemo za pisanje zapisnikov nekateri komisij, urejanje formalnosti za Velikega predsednika komisije za lovske kulturo, naročanje in distribucija tarč, ... delavca s fakultetno izobrazbo??? Njena zaposlitev je bila jasno opredeljena, novinarstvo /dosedanji urednik je na odhodu proti penziji/ in komunikacija z javnostmi, kar nam še kako manjka.
    Bojim se, da bo namero o administratorki spregledala in se še pravočasno zahvalila za sodelovanje. Škoda. Ima znanje, ideje in delo je dobro zastavila.

Stran 3 od 9 PrvaPrva 1234567 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •