Stran 1 od 10 12345 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 91

Tema: Evidentiranje kandidatov za novega predsednika LZS 2011

  1. #1
    Član od
    Dec 2007
    Prispevki
    274

    Privzeto Evidentiranje kandidatov za novega predsednika LZS 2011

    No, čas poletja je tu, čas kislih kumaric tudi. Ker pa naj bi bila jesen bolj vroča, tako zaradi volitev v LZS kot tudi drugih možnih volitev v državi, je prav, da pričnemo zbirati možna imena kandidatov, tudi neodvisnih, ki bi se lahko potegovali za predsednika LZS. Seveda to ne pomeni, da dajemo prednost ali podporo komur koli ampak da želimo demokratične in transparentne postopke v katerih bodo imeli možnost kandidirati vsi tisti, ki se čutijo sposobni, da premaknejo naš lovski voz na pravi tir.
    Ke se dobri kandidati ponavadi ne ponujajo sami bi bilo dobro, da udeleženci foruma-lov napišete svoj predlog kandidata za novega predsednika. To še ni glasovanje, je le zbiranje predlogov. Tudi soglasje evidentiranega v tem primeru še ni "potrebno". Mogoče pa bo naše evidentiranje kandidatov omogočil komu od predlaganih kandidatov, da bo vključen tudi v redni postopek, ki ga bo vodila LZS. S tem evidentiranjem kandidatov želimo samo pomagati pristojnim organom LZS da pridobilo večji nabor ustreznih kandidatov.
    Mogoče smo malo pohiteli ampak menda se po kuloarjih že na veliko govori o tej temi.
    Prosim pri navedbi imna navedite zraven tudi LD in pa ali je kandidat mlajši ali starejši v primeru da sta oče in sin oba z istim imenom (ali pa letnico rojstva).

  2. #2
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Citat rock&roll je objavil: Pokaži objave
    No, čas poletja je tu, čas kislih kumaric tudi. Ker pa naj bi bila jesen bolj vroča, tako zaradi volitev v LZS kot tudi drugih možnih volitev v državi, je prav, da pričnemo zbirati možna imena kandidatov, tudi neodvisnih, ki bi se lahko potegovali za predsednika LZS. Seveda to ne pomeni, da dajemo prednost ali podporo komur koli ampak da želimo demokratične in transparentne postopke v katerih bodo imeli možnost kandidirati vsi tisti, ki se čutijo sposobni, da premaknejo naš lovski voz na pravi tir.
    Ke se dobri kandidati ponavadi ne ponujajo sami bi bilo dobro, da udeleženci foruma-lov napišete svoj predlog kandidata za novega predsednika. To še ni glasovanje, je le zbiranje predlogov. Tudi soglasje evidentiranega v tem primeru še ni "potrebno". Mogoče pa bo naše evidentiranje kandidatov omogočil komu od predlaganih kandidatov, da bo vključen tudi v redni postopek, ki ga bo vodila LZS. S tem evidentiranjem kandidatov želimo samo pomagati pristojnim organom LZS da pridobilo večji nabor ustreznih kandidatov.
    Mogoče smo malo pohiteli ampak menda se po kuloarjih že na veliko govori o tej temi.
    Prosim pri navedbi imna navedite zraven tudi LD in pa ali je kandidat mlajši ali starejši v primeru da sta oče in sin oba z istim imenom (ali pa letnico rojstva).
    A preverjaš teren, po kuloarjih sem slišal tudi tvoje ime ?

  3. #3
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Moravška dolina
    Prispevki
    448

    Privzeto kandidati

    Upam, da ne bodo imeli hude vizije .

  4. #4
    Član od
    Dec 2007
    Prispevki
    274

    Privzeto

    Muzikant, tebi in vsem ostalim, še drugič na tem forumu (v eni sobi sem že odgovoril na to vprašanje), moje ime tudi slučajno ni in ne bo med kandidati. Če bi bilo, bi bilo tole početje nekoliko neetično, tako pa se lahko lotim brez vseh bremen ugotavljanje "javnega mnenja" lovske baze.

  5. #5
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Citat rock&roll je objavil: Pokaži objave
    Muzikant, tebi in vsem ostalim, še drugič na tem forumu (v eni sobi sem že odgovoril na to vprašanje), moje ime tudi slučajno ni in ne bo med kandidati. Če bi bilo, bi bilo tole početje nekoliko neetično, tako pa se lahko lotim brez vseh bremen ugotavljanje "javnega mnenja" lovske baze.
    Zarečenega kruha se najaveč poje. Bom počak do konca postopka.

  6. #6
    Član od
    Dec 2007
    Prispevki
    274

    Privzeto

    Citat muzikant je objavil: Pokaži objave
    Zarečenega kruha se najaveč poje. Bom počak do konca postopka.
    Vidim, da so ti eni kar dobro oprali možgane in da so pri tem zelo prepričljivi. Se že veselim konca postopka, ko boš razočaran ugotovil, da so te tvoji viri nalagali in da še obstojajo ljudje katerih beseda ima težo večjo od "zarečenega kruha" in od tistih, ki sistematično lansirajo neresnice (laži).

    Kakorkoli poziv, da predlagate možne kandidate še velja!

  7. #7
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Citat rock&roll je objavil: Pokaži objave
    Vidim, da so ti eni kar dobro oprali možgane in da so pri tem zelo prepričljivi. Se že veselim konca postopka, ko boš razočaran ugotovil, da so te tvoji viri nalagali in da še obstojajo ljudje katerih beseda ima težo večjo od "zarečenega kruha" in od tistih, ki sistematično lansirajo neresnice (laži).

    Kakorkoli poziv, da predlagate možne kandidate še velja!
    Niso mi nič oprali možganov, gre zgolj za iskustveno sklepanje.

    Predsednik LZS bo pa itak postal kanditat, ki bo najbolj spretno sklepal kravje kupčije z ZLDji.

  8. #8

    Privzeto

    Se vidi, da so se boji že pričeli. Tudi glede na pismi Mitje Kersnika ki kroži po mailih... Marsikaj je prebrati, vendar spt enostransko... Čakamo drugo stran

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  9. #9
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto

    Čudi me, da se sploh še kdo bori za to da bi bil predsednik LZS.

    Jaz svojega favorita še nimam, mislim, pa da po pravi tisti, ki bo povabljen in ne tisti ki se bo sam povabil in napovedal......
    Marko Gorše, Nadlesk

  10. #10
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Krpan povabljen od koga?? Lovcev ali LZS to namreč ni isto:icon_smile:
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

Stran 1 od 10 12345 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •