Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 12

Tema: M 1911

  1. #1
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Grahovo ob Bači
    Prispevki
    539

    Privzeto M 1911

    Veliko firm izdeluje pištole v modelu M 1911, pa me zanima, če kdo ve, kateri proizvajalec naredi najboljšo(najbrž Colt)?

  2. #2

    Privzeto

    Glede na to, da je proizvajalcev celo morje, bi bilo za začetek dobro, če bi povedal za kakšen namen se pogovarjamo in kakšen denar.

    Meni osebno dela najboljše 1911-tke Ed Brown.

  3. #3

    Privzeto

    Ed Brown je legenda, drugače Kimber ni slab, odvisno...
    V kraljestvu Zlatoroga

  4. #4
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Malo je težko govorit o tem... Dejansko bi res mogu vedet kaj želiš...
    Jaz imam ParaOrdnance P16-40 LTD in je dejansko odlična pištola, postreljal sem približno okoli 15000 nabojev in zastojev tako rekoč ni, vsaj ne zaradi same pištole...

    To je tako rekoč najbolj kopirana pištola na svetu, tako da je proizvajalcev malo morje, rezervnih delov in delov za nadgradit še enkrat več.

    Je pa že nekaj proizvajalcev, ki delajo 2011 modele. Če poveš za kaj nameravaš uporabljat bo bistveno lažje kakor koli svetovat...

  5. #5
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Grahovo ob Bači
    Prispevki
    539

    Privzeto

    Imel bi(če bom enkrat v prihodnosti kupil) predvsem zato ker mi je model všeč, pa za streljanje v tarčo, me pa pač zanima kateri proizvajalec je najboljši(to ne pomeni da hočem diamanto pištolo, nočem pa tudi neke stvartive ki bi razpadla v rokah).

    Všeč(po izgledu) mi je recimo tale:



    (Tanfoglio Witness 1911 Custom)

  6. #6
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Ja no sej tudi o najboljših proizvajalcih je težko govorit... Vsak drugega zagovarja...

    Poglej kaj lahko dobiš(znamka) Pa odloči se al bi mel eno redne al dvoredne...

    Osebno bi izbiral med Para-ord, Kimber, Colt, vedet pa moreš, da je sistem v originalu narejen za .45Acp in se v 9mm pojavlja kar nekaj zastojev, ker je sam zaklep težak...

    Ubistvu boš najlažje ugotovu kaj kupit, ko boš videl ponudbo, ki je pri nas dostopna in se pol odločil.

  7. #7
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Grahovo ob Bači
    Prispevki
    539

    Privzeto

    Citat Tomaž Ražman je objavil: Pokaži objave
    Pa odloči se al bi mel eno redne al dvoredne...
    Kaj pa je to, lahko poveš kaj več?

    Pa hvala za nasvete, če bom v prihodnosti nabavljal bom pregledal ponudbo, najbrž bom vzel pa kar Colta.

  8. #8

    Privzeto

    Poiskusi nekje najti revijo Obramba maj/2011.V prilogi Kaliber se je avtor kar precej razpisal o 1911.Mogoče ti bo pomagalo pri odločitvi.
    Med ljudmi bodi človek,med psi bodi volk!

  9. #9

    Privzeto

    Citat MasterLesjak je objavil: Pokaži objave
    Kaj pa je to, lahko poveš kaj več?
    Predno boš dobil nabavno dovoljenje boš vedel tudi, da so naboji v okvirju lahko v eni ali dveh vrstah.

  10. #10
    Član od
    Jun 2008
    Lokacija
    Šentjernej
    Prispevki
    302

    Privzeto

    The Earth does not belong to man, man belongs to Earth.
    (Chief Seattle's reply to the Govt of US (1852).)

Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •