Stran 5 od 9 PrvaPrva 123456789 ZadnjiZadnji
Rezultati 41 do 50 od 83

Tema: Kateri daljnogled kupiti?

  1. #41

    Privzeto

    Tudi sam menim, da bodo fiksni termini boljši. Pa tudi manj dela bo z organiziranjem ipd. Pametna odločitev!
    Glede lokacije bi bilo super pomoje kje v sredini Slovenije, tako, da bodo lahko približno vsi prihajali. To je samo moje objektivno mnenje
    Je pa seveda veliko faktorjev. Npr. iz kje imate največ strank ipd.

    No, sem še malo premišljeval.
    Mogoče pa bi vzel Kaps 8x42: http://www.optics-trade.eu/shop/si/kaps-8x42.html
    Kaj menite o tem daljnogledu (kvaliteta izdelave, optične lastnosti)?

    Hvala!

    Lep pozdrav!

  2. #42
    Član od
    May 2011
    Lokacija
    Slovenska Bistrica
    Prispevki
    431

    Privzeto

    Kot vidite imamo Kaps trenutno v zelo ugodni akciji. Gre za japonski daljnogled (verjetno najcenejši daljnogled nasploh iz te države), po optičnih lastnostih malo bolj oster kot Nikon Monarch in glede na ceno res dober nakup.

    Edino kjer mu malenkost zmanjka da bi se meril z daljnogledi s cenami okoli 500-600€ je malenkost večja kromatska aberacija pri močnem soncu in malo manjše zorno polje. Oboje je za njegovo ceno sprejemljivo.
    Optik-trade.si

    Optik Trade na Facebooku

    Svetovanje s področja lovske optike: info@optik-trade.si ali 031 770 520 (08:00 - 21:00).

  3. #43

    Privzeto

    Sem se odločil za Kaps 8x42!
    V kratkem ga verjetno naročim kar preko pošte. A menite, da je potreben preizkus v živo?

    Hvala!

    Lep pozdrav!

  4. #44
    Član od
    May 2011
    Lokacija
    Slovenska Bistrica
    Prispevki
    431

    Privzeto

    Če boste čakali do sredine marca potem si ga lahko tudi ogledate, lahko pa mi verjamete da drži tisto kar sem napisal.
    Optik-trade.si

    Optik Trade na Facebooku

    Svetovanje s področja lovske optike: info@optik-trade.si ali 031 770 520 (08:00 - 21:00).

  5. #45
    Član od
    Feb 2013
    Lokacija
    Podnanos
    Prispevki
    30

    Privzeto

    Lep pozdrav!
    Zanimam se za nakup daljnogleda Minox BV 8x42 BR. Potreboval bi ga večinoma le za zalaze. Kaj pravite o tem daljnogledu? Kateri so še omembe vredni v tem cenovnem rangu?

  6. #46
    Član od
    May 2011
    Lokacija
    Slovenska Bistrica
    Prispevki
    431

    Privzeto

    Za zalaz so daljnogledi 8x42 in podobni zelo prikladni in po mojem mnenju najbolj primerni.

    Glede Minoxa BV pa je tako, da je sicer v svojem cenovnem rangu med boljšimi kar se tiče kvalitete izdelave in materialov ohišja. Optično pa so daljnogledi Vortex Diamondback in predvsem Hawke Endurance boljši.
    Optik-trade.si

    Optik Trade na Facebooku

    Svetovanje s področja lovske optike: info@optik-trade.si ali 031 770 520 (08:00 - 21:00).

  7. #47

    Privzeto

    Ojla. Prjatu kaj meniš o daljnogledu Hawke Endurance30 IR SF 223/308 marksman 16x povečava 4-16x50. Hvala.

  8. #48
    Član od
    May 2011
    Lokacija
    Slovenska Bistrica
    Prispevki
    431

    Privzeto

    Ti daljnogledi so bili predstavljeni šele letos in še nisem imel priložnosti, da bi jih dobro testiral in primerjal z drugimi. Zaradi tega sedaj še ne morem napisat kakšne objektivne ocene. Bom dodal mnenje kasneje, ko bom imel izkušnje z njimi.
    Optik-trade.si

    Optik Trade na Facebooku

    Svetovanje s področja lovske optike: info@optik-trade.si ali 031 770 520 (08:00 - 21:00).

  9. #49

    Privzeto

    Kaj pa Meopta r2 2.5-15x56? Kakšne izkušnje? Že imate na zalogi?

  10. #50

    Privzeto

    Citat Optik-trade.si je objavil: Pokaži objave
    Ti daljnogledi so bili predstavljeni šele letos in še nisem imel priložnosti, da bi jih dobro testiral in primerjal z drugimi. Zaradi tega sedaj še ne morem napisat kakšne objektivne ocene. Bom dodal mnenje kasneje, ko bom imel izkušnje z njimi.
    Hvala za iskren odgovor. Zanima me v koliko časa lahko to nabaviš, če dobiš naročilo, ker kolega hrepeni po njem. Tudi sanja o njem .Videl sem ga na njihovi strani in bi verjetno prav prišel tudi za moj 222.

Stran 5 od 9 PrvaPrva 123456789 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •