Stran 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 17 od 17

Tema: Gumirana kapa za kopito

  1. #11

    Privzeto

    Kolovski, sam pri svoji puši še nisem gledal, pa vprašam. Ali se guma enostavno odvijači ali boš moral kar rezati in potem lepiti?
    Verum justicia quod parilitas!

  2. #12
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    Hja. Nisem še preveril. Če jo bo treba odrezati, bom pa dal drugo gumo, tako k se jo privijači... Bom pa preveril pa sporočim...
    Sweet Emotion: 8x57IS; 7x65R/16; 12-12/76;16/16; 222Rem; .22LR; NLT.

  3. #13
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Preden kaj čaraš, režeš in lepiš predlagam en neoprenski Stock recolil pad, kot ti prilagam primere na slikah. Lahko lepo menjaš in kombiniraš vložke- distančnike in dobro preizkusiš, kaj točno hočeš in potem posegaš v puško. Ali pa boš kar na neoprenskem ostal. Click image for larger version. 

Name:	46-99-thickbox.jpg 
Views:	91 
Size:	21.6 KB 
ID:	14098Click image for larger version. 

Name:	$(KGrHqN,!lcFHsgiW)U!BR-WUywQTQ~~60_12.JPG 
Views:	93 
Size:	20.3 KB 
ID:	14099 Click image for larger version. 

Name:	$T2eC16VHJGYE9nooiLZcBRHB29byyg~~60_12.JPG 
Views:	91 
Size:	37.9 KB 
ID:	14100
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  4. #14
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    Nope, to mi ni všeč. Pa še zatika se - po vsej verjetnosti bi ga izgubil med trajabarijo :)
    Sweet Emotion: 8x57IS; 7x65R/16; 12-12/76;16/16; 222Rem; .22LR; NLT.

  5. #15
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat Kolovski je objavil: Pokaži objave
    Nope, to mi ni všeč. Pa še zatika se - po vsej verjetnosti bi ga izgubil med trajabarijo :)
    Ok, ti ni všeč. Samo predlagam. Zatika se pa ne, in izgubi se tudi ne. Imam pa mi je fajn.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  6. #16

    Privzeto

    Mugo, prosim info kje si nabavil.
    Tista z maskirno sliko mi je všeč. Rad skrbim, da se imajo ob kaj obregati.
    Verum justicia quod parilitas!

  7. #17
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat Sršen je objavil: Pokaži objave
    Tista z maskirno sliko mi je všeč. Rad skrbim, da se imajo ob kaj obregati.
    Hehe, sva že dva. No pri meni pač mora biti šekasta da k puški paše. Sam imam prvo na objavljeni sliki od šekastih. Nabavil v Salzburgu, pri nas jih še nisem zasledil, je pa tega polno na voljo prek spleta, pa poceni so. Proizvajalec Jack Pyke.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

Stran 2 od 2 PrvaPrva 12

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •