Rezultati 1 do 10 od 17

Tema: Gumirana kapa za kopito

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Štajerska, prlekija
    Prispevki
    117

    Privzeto Gumirana kapa za kopito

    Iščem gumirano kapo za kopito, pa vse kaj najdem je preveliko. Nekateri pravijo da se to da odrezat, samo nisem prepričan da se ta guma da samo tako odrazat, da je na koncu vse estetsko. Nekateri so celo rekli da se da gumo zbrusit, to mi je pa še manj jasno.

    Kakšen predlog?

  2. #2
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Ja guma se brusi in tako je vse lepo in prav.Če nisi vešč pa raje nesi puškarju ki ti bo tista mesta na kopitu kjer bo brusilka mogoče malo zašla na les tudi lepo poporavil in spoliral.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  3. #3
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Gumo se da lepo obrusit, samo znat je treba. Nesi puškarju, ki ti bo zrihtal.

  4. #4

    Privzeto

    Citat Veper je objavil: Pokaži objave
    Ja guma se brusi in tako je vse lepo in prav.Če nisi vešč pa raje nesi puškarju ki ti bo tista mesta na kopitu kjer bo brusilka mogoče malo zašla na les tudi lepo poporavil in spoliral.
    guma se poriše (označi) na kopitu, se sname in potem brusi...je treba večkrat probat ampak kopito pa ostane nedotaknjeno

  5. #5
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Citat iztok66 je objavil: Pokaži objave
    Iščem gumirano kapo za kopito, pa vse kaj najdem je preveliko. Nekateri pravijo da se to da odrezat, samo nisem prepričan da se ta guma da samo tako odrazat, da je na koncu vse estetsko. Nekateri so celo rekli da se da gumo zbrusit, to mi je pa še manj jasno.

    Kakšen predlog?
    Nesi puškarju in bo odlično narejeno, pa obremenjevat se ti ne bo treba...

  6. #6

    Privzeto

    "jvpv" ti je dal pravilen namig. Samo brez tračnega brusilnika boš to težko naredil. Z prvo gumi kapo sem se igral toliko časa, da sem šel kupit novo, da je potem nekako izgledalo. Sedaj pa že kar gre.

    LP G.

  7. #7
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    362

    Privzeto

    Koliko pa stanejo te gume? Oz. koliko hoče od mene puškar za delo in gumo?

  8. #8

    Privzeto

    Koliko hoče puškar za delo ne vem. Orbis(puškarstvo Kranj) se še kje dobi in je okoli 10€. Ostali uporabni 13-16€.

    LP G.

  9. #9
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    Eno skok izven vaše debate. Kaj se dobi kapo, ki bi bila debelejšja od obične? Očetova kombinirka ima namreč prekratko kopito za cca 2-3 cm. Je pa kapa že montirana. Drugače bomo morali kaj podložiti, a tisto vse izgleda bolj "šlampasto".
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •