Citat jež je objavil: Pokaži objave
Bo, takrat kot tebe.
LKZ je pa skoraj edina rešitev če bi radi prenehali s trpanjem blagajne KZS in ostalih zadev.
Se pa absolutno ne strinjam, da jagamo vsak z svojim svetovnim prvakom, ki ni opravil vsaj male šole (PNZ).
Jež, na tem forumu se zadnje čase zelo malo udeležujem debat, to pa zato, ker večina ljudi iz mojih prispevkov pobere običajno le tazadnjo piko v tekstu in podobno se je zgodilo tudi tebi. Čisto tako, kot sem napisal v rdečem tekstu.

Nobena država pod okroljem FCI nima dveh kinoloških zvez, zato mi lahko verjameš, da tudi Slovenija ne bo nobena izjema, ki bi si jo FCI dovolila. Mogoče bi o tem lahko sanjali, če bi bili tako veliki, kot Nemčija ali Francija, pa še takrat bi bilo zelo malo verjetno. Torej LZS...pozabi!!!!

Dragi moj Jež, malo šolo in tudi kakšno večjo opravi pes s teboj v času, ko odrašča in ne na PNZju. A ti si kupuš psa zato, da narediš PNZ al da boš z njim jagal? A ga učiš zato da bo opravil PNZ al zato, da ti bo koristno služil.

Nekaj trmariš potem pa meni očitaš, da sem kot maček. Naravne zasnove naših psov so zasluga vzrejnih preizkušenj in ne PNZjev. Potrudi se še enkrat prbrati kar sem napisal in fajn razmišljaj zraven,