Stran 9 od 9 PrvaPrva ... 56789
Rezultati 81 do 83 od 83

Tema: Pravica do lova

  1. #81

    Privzeto

    detel,na britanskih otokih nimajo več kaj loviti s hrti.Škotski Derhoundi in pa Irski volčji hrti so iztrebili populacijo volkov na teh otočjih.Ko volkov ni bilo več,tudi potreb po takšnih lovcih ni bilo več.Posledično sta obe pasmi skoraj izumrli.Obe pasmi so na novo po starih receptih "naredili" kasneje.Pa še veliko je takih.Pri arabskih hrtih je situacija dugačna.Na bližnjem vzhodu še obstajajo v prvotni obliki iz katere so se razvili.Primerki pasem,ki pa jih vidiš po Evropi in Ameriki pa so že selekcionirani.Za primer.Afganistanski hrt z bogato,dolgo dlako,takšen kot ga videvamo po razstavah ni funkcionalen v puščavah in kot takšen tam ne obstaja.Na grobo.

  2. #82
    Član od
    Jul 2012
    Lokacija
    Vrbljene
    Prispevki
    486

    Privzeto

    Sršen, prou maš. A se lohka pogovoriva še kaj o volitvah LZS, v tisti temi mislim, sem ravno programe prebral. Samo Bradač nekaj kinologijo omenja druga dva nič. Pišejo pa precej o zaposlovanju pa gradnji... skratka bolj skopo vse skup, pa previdnosti je tudi nekaj zaznati.

  3. #83

    Privzeto

    Citat aron je objavil: Pokaži objave
    Sršen, prou maš. A se lohka pogovoriva še kaj o volitvah LZS, v tisti temi mislim, sem ravno programe prebral. Samo Bradač nekaj kinologijo omenja druga dva nič. Pišejo pa precej o zaposlovanju pa gradnji... skratka bolj skopo vse skup, pa previdnosti je tudi nekaj zaznati.
    Bradač bi vsaj nadaljeval kar dobro zastavljeno delo. Onadva pa samo gledata kako bi ugodila čim širšemu krogu delegatov in prilezla na položaj. Vsaj tako jaz razumem.
    Kar začni tam debato, pridem več ksnu tud tja.
    Verum justicia quod parilitas!

Stran 9 od 9 PrvaPrva ... 56789

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •