Rezultati 1 do 10 od 83

Tema: Pravica do lova

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Podkum
    Prispevki
    875

    Privzeto nesporazum

    Ojoj kolegi, moj namen predstavitve zgodbe nikakor ni bil kritizirati kogar koli izmed udeležencev ali gostitelje, še najmanj pa sodnike, ki so več kot korektno opravili svoje delo.:icon_:
    Ker na forumu največkrat lahko prebiramo le zgodbe o uspehih, sem se sam odločil, da za spremembo predstavim zgodbo z manj uspešnim zaključkom, ki naj bi prikazala eno od pomanjkljivosti delovnih preizkušenj in sicer v tem, da npr. zaradi slabe zastopanosti določene vrste divjadi v lovišču, kjer se preizkušnja opravlja, ne moremo preizkusiti dejanskih zasnov naših pomočnikov.

    Še enkrat naj povdarim, da nad rezultatom nisem razočaran, ravno nasprotno - navdušen, ker mi je psička še enkrat več s prikazanim potrdila, da je zdrava srnjad ne zanima, kar zame predstavlja prvi uspeh pri šolanju goniča, s katerim imam željo loviti predvsem malo divjad in mogoče včasih kakšnega pujska.

    Prav tako se zavedam njenih kvalitet pri iskanju in gonji zajca, zato se konec oktobra na terenu bogatejšim z malo divjadjo nadejam uspešne preizkušnje.

    Vsem kinologom pa v bližajoči se jeseni želim obilo uspešnih lovov v družbi štirinožnih pomočnikov.:icon_:

    LZ, Primož
    Last edited by mprimoz; 5. September 2011 at 21:45.

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •