Stran 4 od 5 PrvaPrva 12345 ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 47

Tema: eGun

  1. #31
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    prodajalec-kupec

    eGun je samo portal za oglase

  2. #32
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    481

    Privzeto

    Jaz sem kupil ze 5pusk na e-gunu.Zaenkrat brez posebnosti kot da bi sel v stacuno po kruh.Imel se samo nesoglasje z eno firmo iz avstrije ki mi ni hoto poslat stevilko firme samo sva se potem zmenila.

  3. #33
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    481

    Privzeto

    Ja prodajalec-kupec nakazes na njegov TRR naredis kopijo im mu skupaj z evropskim dovoljenjem posles na njegov naslov.Vsaj jaz delam tako....puska pride ponavadi v 2-3tednih odkar sem mu poslal papirje.....Eni imajo tudi brutalne postnine se tam hocejo zasluzit.Je pa tako novo je v sloveniji cenejse,tam kopujem ponavadi MK ala "ansic" ker so res socialne cene.....

  4. #34

    Privzeto

    hvala. kupujem pa samo krogle.

  5. #35
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    481

    Privzeto

    Prej se pozanimaj kako imajo svabi porihtano z tem,da te nebodo kaki zakoni potem po.......(ce imajo v prosti prodaji ali ne)

  6. #36

    Privzeto

    samo krogle, nič streliva. mislim da ne bo problemov.

  7. #37
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    same krogle so v prosti prodaji in ne rabiš drugih papirjev razen €

  8. #38

    Privzeto

    To je zagotovo, sam sem kupoval tulce, kar je enako kot krogle.
    Ni potrebno nobenih dokumentov.
    Sem pa čakal različno na pošiljko od 4 dni po potrjenem plačilu, pa tudi do 3 tedne.

  9. #39
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Grahovo ob Bači
    Prispevki
    539

    Privzeto

    Jaz bi imel vprašanje kako je z dražbami na eGunu? Nekateri mi zatrjujejo, da ko je dražbe konec zmaga najvišji ponudnik in to je to. Meni se to zdi sumljivo / nelogično, ker prvič kolikor sem seznanjen je eGun samo portal za oglase ne pa firma ki bi se ukvarjala z dražbami, drugič pa se po moje zatakne, če nekdo prodaja nekaj, kar je recimo vredno 5000€ in je najvišja ponudba 1000€. Jaz bi (kot prodajalec) tako ponudbo zavrnil.

    Torej, potekajo dražbe tako, da ko je dražbe konec, prodajalec pogleda najvišjo ponudbo in se odloči, ali bo prodal ali ne? Mogoče kako drugače?

    Hvala

  10. #40

    Privzeto

    Citat masterlesjak je objavil: Pokaži objave
    jaz bi imel vprašanje kako je z dražbami na egunu? Nekateri mi zatrjujejo, da ko je dražbe konec zmaga najvišji ponudnik in to je to. Meni se to zdi sumljivo / nelogično, ker prvič kolikor sem seznanjen je egun samo portal za oglase ne pa firma ki bi se ukvarjala z dražbami, drugič pa se po moje zatakne, če nekdo prodaja nekaj, kar je recimo vredno 5000€ in je najvišja ponudba 1000€. Jaz bi (kot prodajalec) tako ponudbo zavrnil.

    Torej, potekajo dražbe tako, da ko je dražbe konec, prodajalec pogleda najvišjo ponudbo in se odloči, ali bo prodal ali ne? Mogoče kako drugače?

    Hvala
    dražba kot dražba. Kdor ponudi največ ob izeku časa,tisti dobi. Potem pa poteka vse na relaciji prodajalec-kupec.

Stran 4 od 5 PrvaPrva 12345 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •