Stran 3 od 5 PrvaPrva 12345 ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 47

Tema: eGun

  1. #21
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    mislil sem frankonia in gebrauchtwaffen
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  2. #22
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    Imaš ZS

    Gospa Metka je šla v penzijo,zdaj vse ureja njen naslednik :icon_smile:


    lp

  3. #23
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    206 Hvala!
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  4. #24
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Sem se pozanimal in pretehtal vse možnosti, in se še najbolj splača uvoziti kar sam!
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  5. #25

    Privzeto E-gun

    Sam sem prejšni teden dobil po pošti puško Bergara Scout- enocevno prelamačo, katero sem kupil preko Egun-a. Moram reči da sem z nakupom zadovoljen in sem dobil to, kar sem pred nakupom pričakoval. Postopek uvoza je za naše razmere precej enostaven, saj nam starejšim lovcem kar nekako ne gre v glavo, da je možno puško kupiti tudi tako, da ti jo poštar enostavno prinese na dom.
    Preko eguna, sem se po EP povezal z zasebnim prodajalcem, kateremu sem moral poslati naše nabavno dovoljenje, dovoljenje naše UE enote, da mi dovoljuje uvoz tega orožja (štev. puške) in potrdilo banke o plačilu puške na prodajalčev račun. Dodatno sem na ceno iz eguna moral doplačati 40 €, za licenco, ki jo privatni prodajalec v Nemčiji potrebuje za izvoz orožja v tujino. S poštnino nisem imel stroškov. Naslednji dan po prevzemu po pošti, sem puško brez vsakih težav registriral na naši UE. Puška je vsaj navidez nova, brez vsakih znakov uporabe, zanjo pa sem plačal približno polovico od cene nove, po tovarniškem katalogu.

  6. #26
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Da ne bom delal novih tem, bom kar tu vprašal.
    Kdo pozna kakšne italijanske spletne strani kot npr. nemški eGun?
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  7. #27
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

  8. #28
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Gracia
    Je že kdo kupoval iz Italije?
    Last edited by hunterxxxl; 10. November 2011 at 21:23.
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  9. #29

    Privzeto

    Pravila nakupa so polnoma enaka kot nakup v ostalih državah evro območja.

  10. #30

    Privzeto

    je na egun-u uraden postopek plačila, tak da te vodi čez proces sama stran ali je to izključno na relaciji prodajalec-kupec zasebno? (ravnokar plačujem)

Stran 3 od 5 PrvaPrva 12345 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •