Stran 2 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 32

Tema: Senzor gibanja za čakanje prašičev ponoči

  1. #11
    MetalHack Guest

    Privzeto

    Citat Jagermaister je objavil: Pokaži objave
    Zaprtih prež ne maram. Na odprti slišiš vsak pokljaj vejice, vsako miško, celo hrošča, pa prašičev ne bi? Če pride čisto potiho en sam, ga izda celo njegovo dihanje. Zato na odprti preži prašičev ne boš prespal.
    Bravo! To je to!

  2. #12
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Se strinjam. Pa še vroče je v njej poleti.

  3. #13
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    362

    Privzeto

    Vroče? A vi samo poleti čakate?

  4. #14

    Privzeto

    Ne mi zamert,fantje.pričeli ste mlatiti prazno slamo.Zadeva je aktualna v tujih logih,onstran meje,kjer se čaka pozimi po najmanj tri noči skupaj.Še enkrat hvala "vesti" za inf.,sem že napeljal kontakte z mojstrom,ki bo to sestavil.

  5. #15

    Privzeto

    3 noči skupaj
    Bi ga rad videl junaka ki 3 dni ne bi šel z štanta. WC imaš pa na "štrbunk"

  6. #16
    Član od
    Oct 2010
    Lokacija
    štajerska
    Prispevki
    45

    Privzeto

    Ir Kamera s senzorjem gibanja, ki se vključi , ko zazna premik, in pošlje sms sporočilo o akciji na krmišču. Ti pa lepo hop na računalnik, od koder imaš nadzor nad daljinsko opravljanim avtomatom preko 3G tehnologije, opremljenim z nočno optiko in haraš po svinjah...

    Malo za šalo

  7. #17

    Question

    zakaj se ima zaprta preža za pujse čakat?
    ker vidim da se tega kar poslužujejo, in tudi pri nas, ki imamo prehodne pujse samo en do dvakrat na leto, so starejši kolegi dejali da bi za pujse rabili zaprto prežo...

  8. #18
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Ma jaz sem si prežo sa pujse zaprl izključno zaradi udobja... Temperatura, veter... Je bistveno lažje potrpet, je pa res da jih je čisto možno prespat... No ma se vedno imas lahko odprto okno, da več slišiš...

    Osebno pa mislim da ti zaprta preža ne bo čisto nič možnosti za odstrel povečala, edino se z nje ne bos tko hitro pobral, ker te ne bo tako hitro zazeblo...

  9. #19
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    81

    Privzeto

    Najbolj naraven način je , da privežeš koruzni storž na krmišču z laksom, in ga povežeš z prstom na roki.:icon_:

  10. #20
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    407

    Privzeto

    Citat ris je objavil: Pokaži objave
    Najbolj naraven način je , da privežeš koruzni storž na krmišču z laksom, in ga povežeš z prstom na roki.:icon_:
    Še prej pa roko teso priveži na puško, tako da bo tisti prst na sprožilcu. Pa ne pozabi puško fiksirat v koruzni storž.

    Sicer pa dober pogled vsem skupaj!!

Stran 2 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •