Stran 1 od 4 1234 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 32

Tema: Senzor gibanja za čakanje prašičev ponoči

  1. #1

    Privzeto Senzor gibanja za čakanje prašičev ponoči

    Ima kdo idejo,kje bi se dobil senzor gibanja za čakanje prašičev?Zunanjo enoto postaviš na drevo cca 7 m od mesta,kjer naj bi prasci španciral,notranjo enoto pa imaš v žepu na štantu,katera ob dogajanju zavibrira.Zadeva je zelo pripravna za celonočna čakanja na zaprtih štantih,če mal učke dol padejo.

  2. #2

    Privzeto

    ravnio to se meni učasih zgodi, jaz bi jo tudi kupil, ko izvem kje

  3. #3

    Privzeto

    Pa še protipehotno mino postavi, boš sigurno vedel kdaj so prišli. Pa še streljat ne bo treba

  4. #4

    Privzeto

    Jaz imam s seboj na preži najboljši senzor. Psa.

  5. #5
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Zmontiraj še na daljinsko vodeno puško s kamero na streljnem daljnogledu, pa boš kar od doma vse opravil.

    Kaj naj rečem. Čar lova je, da nas divjad tudi kdaj prelisiči.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  6. #6

    Privzeto

    Hopla, tisti, ki vztraja na preži eno noč, pa še drugo ali še katero (pač nimamo vsi iste lovske strasti, kar se tiče črnuharjev), že ve, da je vprašanje kolega še kako na mestu. Je pa odgovor alojza1 kar pravi, seveda, če imaš kosmatega prijatelja.
    Drugače, pa poglej na:

    http://shop.conrad.si/websale7/Senzorji-premikanja.htm?Ctx={ver%2f7%2fver}{st%2f3ea%2fst}{ cmd%2f0%2fcmd}{m%2fwebsale%2fm}{s%2fconrad-slowenien%2fs}{l%2f01-aa%2fl}{mi%2fSHOP_AREA_14741_0231043%2fmi}{p1%2f70 c70475ffb91518189fe941c4324921%2fp1}{md5%2fee17dac 014c6b67c7ca2e4e97938f467%2fmd5}

    Rabiš še enega 15 letnega zagnanega mladeniča za elektrotehniko in zadeva bo urejena, odstrela pa še vedno ne bo garantirala; sploh pa ne pravilnega.
    Navkreber je včasih težko hoditi, se pa s cilja lepše vidi...

  7. #7

    Privzeto

    Hvala," vest" za informacijo in komentar.

  8. #8
    MetalHack Guest

    Privzeto

    Če ni dogodek, magari, ko si prašiče prespal, vreden dobrega lovskega spomina, ja potem res najbolje za ziher kar nagazne mine nastaviti. Je to sploh še lov?
    Nekateri bi najraje kavč na preži, ter monitor in joystick z gumbom za proženje.

    Če pa se gre samo za meso, ga je v mesnicah dovolj.

  9. #9
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Ma jaz Polarisa po eni strani kar razumem, ne da to podpiram. Ko sem jaz začel lovit sem tudi sanjal, malo da ne kako nekaj nastavit, da bi me na mobitel poklicalo, ko bi pujsi kamne obračali, po par letih lova in nekaj uplenjenih pujsov so se te strasti pomirile, tako da se sedaj omejujem izključno na noči, ko luna sveti, tako da pridem do strela brez svetlobe iz luči in pač grem večkrat domov brez strela, so pa trenutki ko pujsi harajo pod prežo vsekakor tudi drugače poplačani...

    Če mene uprašaš polaris, ti bo kamera čez nekaj časa samo prah nabirala

  10. #10
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    Zasavje
    Prispevki
    881

    Privzeto

    Zaprtih prež ne maram. Na odprti slišiš vsak pokljaj vejice, vsako miško, celo hrošča, pa prašičev ne bi? Če pride čisto potiho en sam, ga izda celo njegovo dihanje. Zato na odprti preži prašičev ne boš prespal.

Stran 1 od 4 1234 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •