Stran 3 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 32

Tema: predstavitev- jelen1

  1. #21
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    štajerska
    Prispevki
    473

    Privzeto

    tudi jaz sem se včlanil pri 16, in do 18 leta opravil vse obveznosti in pripravništvo, ko sem bil star 18, sem zaprosil za orožni list, ter opravil lovski izpit... tako, da kar pogumno, ne izgubljaj časa:icon_:

  2. #22

    Privzeto

    lepo, tukaj pa ste vsi mladi začeli. pravi lovci:icon_: in upam da bom čimprej tudi jaz ...če ne pri 16 ali 17ih pa pri 18ih

  3. #23

    Privzeto

    Pogrešam Jelen1.
    Bil je tako zagnan, sedaj pa nič.
    Oglasi se, da vidimo kako si.

  4. #24
    Član od
    Jan 2010
    Lokacija
    ribniško-kočevsko območje
    Prispevki
    253

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Pogrešam Jelen1.
    Bil je tako zagnan, sedaj pa nič.
    Oglasi se, da vidimo kako si.


    Ampak res, verjetno je šola, kak internat, študentski dom,...zdaj na 1 mestu povrh so ga pa začele zanimat srne na dveh nogah ziher zna bit kaj takega da se fant nč ne oglasi

  5. #25
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Šola in šport ga bešeta, tako da za forum ni časa
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  6. #26

    Privzeto

    Morda so mu pa srnice na dveh nogah zadišale...

  7. #27

    Privzeto jaga

    Pozdravleni!

    Tudi jaz sem zaprosil za članstvo pri 16 letih in že pred 18 leti opravil izpit. Le na orožni list sem moral počakati do 18 leta.

    lp

  8. #28

    Privzeto

    Živjo. :icon_:
    Uf, čist sem pozabil na to temo, pa nisem kar nekaj časa odgovoril. Upam, da ne zamiriste.
    Res šola, šport so mi vzeli dosti časa. Tako da na forum niti nisem dosti hodil in nisem opazil da ste mi pisali, pa tudi sam nisem hehe .
    Zdaj že razmišljam za novo prežo, sam je treba dobro lokacijo izbrat da ne bom zafrknil kot pri tisti drugi hehe (pa z lovci se je treba zmenit). Po tekmovanjih bo spet akcija.
    Zagnan pa sem skoraj še bolj kot prej :icon_smile:. Komaj čakam na pripravništvo! Saj bi ga začel delat že zdaj, samo je zelo malo časa.
    Kako pa gre kaj vam jaga ?

    Hvala vsem da ste se spomnili name! :icon_:

    Lp

  9. #29

    Privzeto

    lepo da si se javil jelen1, sem se že ustrašil, da so te '' srnice '', čisto premamile in da si pozabil na nas.
    Kajti tako zvedavega in zagnanega Jagra bi bilo škoda.

  10. #30

    Privzeto

    Hehe srnice .
    Tudi to je, Sam na jago pa na vas res ne bom pozabil .

Stran 3 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •