Stran 19 od 20 PrvaPrva ... 9151617181920 ZadnjiZadnji
Rezultati 181 do 190 od 200

Tema: kombinirka pomoč pri nakupu

  1. #181
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    105

    Privzeto

    [QUOTE=Lojzes;86282]Dopolnitev povedanega: ob naročilu so me vprašali, katero strelivo nameravam uporabljati. So rekli, da je to zanje pomembno. Izbral sem RWS EVO. Prodajalec je to sporočil v tovarno.


    A potem, ko se boš slušajno odločil za drugo municijo, pa puško nazaj v tovarno??? Meni to zelo nerazumljivo. Se opravičujem

  2. #182

    Privzeto

    Citat lunj je objavil: Pokaži objave
    [] Meni to zelo nerazumljivo.
    Se vidi, da si tu bolj nov

  3. #183

    Privzeto

    Citat Lojzes je objavil: Pokaži objave
    Optiko je seveda kasneje pomagal namestiti in nastreliti priznan puškar.
    katero optiko pa si kupil in katero montažo?
    kaj pa kopito imaš standardno ali po meri narejeno?

  4. #184
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Merkel izdeluje kopita po meri za modele Weimar, Jena, to so pa puške + 8.000 Eur.

  5. #185

    Privzeto

    Citat Markysprej je objavil: Pokaži objave
    katero optiko pa si kupil in katero montažo?
    kaj pa kopito imaš standardno ali po meri narejeno?
    Optika je klasična Zeiss Clasic 1,5-6x42 z letvijo, za moje potrebe odlična, ne predraga, dovolj robustna. Obnese se v tudi v slabših svetlobnih pogojih, je za krajše in daljše strele. Preko 150 m ne streljam. Montaža je originalna Merkel, dobavljena skupaj s puško. Tudi z njo sem zelo zadovoljen.
    Kopito je standardno, pa ni optimalno, izvedba kopiščka je za mojo manjšo dlan manj udobna. Tudi proženje (ni naprožila) bi si želel za spoznaje mehkejše.
    A ne glede na pripombe sem s celoto res zelo zadovoljen, praktično uporabljam samo še to puško, karabinka je le še za kakšen večji pogon.

    Lep pozdrav.

  6. #186

    Privzeto

    najlepša hvala!

  7. #187
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    105

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Se vidi, da si tu bolj nov
    Niti ne, samo nekatere enostavne stvari mi je pač neumno razgljabljat. Se pa rade volje pustim "podučit" velestrokovnjakom.
    Je pa veliko ljudi prav zaradi "kunštnežev" opustilo komentiranje na tem forumu.

  8. #188

    Privzeto

    Lunj, se popolnoma strinjam z zadnjim stavkom. Sploh, ko potem vidiš nekatere strokovnjake v živo. Pa ne mislim nikogar podcenjevat, daleč od tega. Tudi kdo od mlajših nekaj ve, vsega nihče.
    Hranim zanimiv odgovor nekoga iz foruma, kateremu sem na ZS odgovoril na napisano vprašanje, tako je sam želel. Pa nebi o tem, ga občasno preberem, da ponovno izvem ... .
    Vsekakor se strinjam, da so nekateri odgovori zelo bistri.
    Lp.

  9. #189
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Podkum
    Prispevki
    875

    Privzeto brno 802

    Ima mogoče kdo izkušnje s kombinirano puško Brno 802?

  10. #190
    Član od
    Aug 2011
    Lokacija
    Posavje
    Prispevki
    212

    Privzeto

    Nekje v daljni prihodnosti bi si rad omislil lisičjo/vranjo puškico najverjetneje v 22wmr, pa se dostikrat pojavi kakšna atlas v kombinaciji z 20/70 ali 36. O 20ga je že nekaj napisanega, o 36 pa ne vem popolnoma nič. Pa tudi o kominirkah atlas me zanimajo mnenja.

Stran 19 od 20 PrvaPrva ... 9151617181920 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •