Stran 9 od 20 PrvaPrva ... 567891011121319 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 81 do 90 od 200

Tema: kombinirka pomoč pri nakupu

  1. #81

    Privzeto

    Citat Ganges je objavil: Pokaži objave
    Pa od kje vam take ideje in veleumnosti? Puško lahko nasloniš koegu v rame,
    lp
    MK puško ja.
    Če pa imaš kakšno lahko ali močnejši kaliber pa je velika razlika v naslonu ali prijemu.
    To je podobno kot če streljaš z revolverjem velikega kalibra enoročno ali dvoročno. Poizkusi.

  2. #82
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Če imaš kopito od puške zelo nizko se zna zgodit da pri strelu zdrsne pod ramo in se zadetek premakne navzgor, pa minimalno, ne kot bi si nekdo predstavljal... Se opravičujem če se to zdi komu pametovanje, to je samo iz mojih izkušenj...

  3. #83

    Privzeto

    Nastavi zgornji del kopita v ramo in streljaj.
    Potem nastavi spodnji del kopita in ponovi. Tvoja praksa bo takoj drugačna.
    Če pa kopito zdrsne mimo rame je pa brezupen primer.
    Pri tem dela veliko lovcev napake. Puško nastrelijo iz stojala, v rami pa stoji drugače. Nekateri se še bojijo odsuna in kopito malo odmaknejo. Nočejo razumeti, da je to najslabše.
    Najbolj pogosta utemeljitev je "jaz vedno tako streljam". Ja, ampak nikoli dobro.

  4. #84

    Privzeto

    Se tudi jaz opravičujem, le smo se narobe razumeli Seveda sem to pisal ob predpostavki, da kopito ne zleze nikamor, sem mislil, da kdo govori o tem, da bi sama lega kopita vplivala na strel. Logično, če bi puška prosto plavala bi strel šel... Veleumnosti ipd. pa je letelo na splošno na določene komentarje, recimo smešno je tudi, kot je nekje zapisano, da bi naj bil zadetek drugačen, če orožje nasloniš na les (les-les)...

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  5. #85

    Question Al zaklep

    da malo obudimo to temo...:icon_:
    zanima me, kako je s kombinirkami ki imajo aluminijast (duraluminijast) zaklep oz. receiver kar pač to je?
    je to dosti slabša varianta od jeklenega in ali se je potrebno temu izogibati? ker takšne so mislim da haenel, merkel B.

  6. #86

    Privzeto

    Nič ni narobe.Imam znance,ki imajo Blaser BBF 95 15 let in še vedno delujejo super!

  7. #87

    Privzeto

    kaj blazer 95/97 ima aluminij?

  8. #88

    Privzeto xxx

    zanima me ali ima kdo izkušnje z češko bock varijanto kopijo Blaserja hvala za info

  9. #89
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Štajerska, prlekija
    Prispevki
    117

    Privzeto

    Citat Markysprej je objavil: Pokaži objave
    kaj blazer 95/97 ima aluminij?
    Točno tako. Zaenkrat nisem opazil kakšnih slabosti, in tudi od drugih, ki imajo takše puške nič slabega slial.

  10. #90

    Question

    potem načeloma ni važno, ali je Al ali Fe...?

Stran 9 od 20 PrvaPrva ... 567891011121319 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •