Stran 18 od 20 PrvaPrva ... 814151617181920 ZadnjiZadnji
Rezultati 171 do 180 od 198

Tema: Lovsko strelske tekme 2011

  1. #171

    Privzeto Preložena tekma

    V nedeljo 14. 08. 2011 tekma v Loki pri žusmu odpade, oz je prestavljena.
    UPAM DA SO MOJE INFORMACIJE TOČNE. Naj kdo to potrdi.

  2. #172
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Tuhinjska dolina
    Prispevki
    231

    Privzeto

    ali lahko to nekdo potrdi ker sem mislil jutri iti na tekmo pa zdaj nevem ali je res ali ni.....ostrostrelec pero ali lahko nekoga vprašaš in napišeš....hvala za odgovor
    7×64; 8×57JS; 308WIN; 22TOZ

  3. #173

    Privzeto

    Lahko ti potrdim da ni tekme, ki jo prireja LD Loka pri Žusmu. Tekma se prestavi na poznejši datum. Sta pa dve tekmi jutri;
    Prvo prirejajo LD Kresnice
    Drugo pa LD Log Šentvid

  4. #174
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Tuhinjska dolina
    Prispevki
    231

    Privzeto

    hvala za odgovor....smo se že odločili da gremo na tekmo pri ld Log Šentvid
    7×64; 8×57JS; 308WIN; 22TOZ

  5. #175

    Privzeto

    20.8 je tekma v LD POGOREVC, 4.9 pa tekmo prireja LD PREŽIHOVO - KOTLJE.

  6. #176
    Član od
    Apr 2010
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    248

    Privzeto

    Na strelskem portalu si lahko preberete poročilo s tekme v Doliču (organizator SD Dolič), ki je bila v soboto (http://www.strelstvo.lovska-kultura.si/)

    Poročilo s strelske veselice iz Metlike, ki je bila v nedeljo, pa bo spesnil Pero in bo na sporedu malo pozneje
    Every time I feel the spirit

  7. #177

    Privzeto

    Citat jok je objavil: Pokaži objave
    Na strelskem portalu si lahko preberete poročilo s tekme v Doliču (organizator SD Dolič), ki je bila v soboto (http://www.strelstvo.lovska-kultura.si/)

    Poročilo s strelske veselice iz Metlike, ki je bila v nedeljo, pa bo spesnil Pero in bo na sporedu malo pozneje
    Bravo Jok. Imam že tudi jaz napisan članek o Doliču in se bo tudi objavil, da bodo obiskovalci videli, da se da o isti tekmi napisati dva zanimiva članka. Si pa z tem člankom zadel žebljiček na glavico.
    Glede Metlike se moram pa še malo ohladiti. drugače bo joj.

  8. #178
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    mozirje
    Prispevki
    592

    Privzeto

    10.9.2011 compak v LD Radeče

  9. #179

    Privzeto

    Citat ostrostrelec.pero je objavil: Pokaži objave
    Bravo Jok. Imam že tudi jaz napisan članek o Doliču in se bo tudi objavil, da bodo obiskovalci videli, da se da o isti tekmi napisati dva zanimiva članka. Si pa z tem člankom zadel žebljiček na glavico.
    Glede Metlike se moram pa še malo ohladiti. drugače bo joj.
    Nastal je članek oziroma poročilo iz tekme v Metliki. Mislim da sem vse skupaj opisal v zelo, zelo blagi obliki glede na to, kaj se je dogajalo tisto nedeljo na terenu

    .http://www.strelstvo.lovska-kultura.si/

  10. #180

    Privzeto Tekma v nedeljo v izvedbi "strelci šmsrnce"

    Prjatli bliža se nedelja in z njo tekma na Ilovi gori. Na tej tekmi se ne bo samo streljalo ampak bo še nekaj spremljevalnih prireditev. Lahko si boste medtem ko se mastite z cvičkovimi dobrotami ogledali tudi posnetke in slike foto sekcije. Prisoten bo s stojnico Rodeo tiim kjer si bomo lahko ogledali optiko, tako opazovalno kot strelsko.

Stran 18 od 20 PrvaPrva ... 814151617181920 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •