Stran 7 od 9 PrvaPrva ... 3456789 ZadnjiZadnji
Rezultati 61 do 70 od 85

Tema: Mladi lovec in pravica do lova

  1. #61

    Privzeto

    No, da dam še jaz svoje mnenje tukaj... Zadeve kot jih opisuje Faturky niso tako hude kot jih je zapisal. Glede na to, da Faturskega dobro poznam, lahko sam potrdim, da je izjemen strelec še bolj pa pravi lovec in si ne zasluži, da ga vsi tako pljuvate. Velikokrat sem že bil z njim na lovu in lahko mi verjamete, da se res spozna na lov v pravem pomenu besede in tudi v njegove strelske sposobnosti ni dvomiti. Fatursky, ti kar lepo jagaj kakor ti narekuje tvoja lovska vest in prepričan sem, da boš s svojim ravnanjem in razmišljanjem naredil še veliko dobrega za divjad.
    Ostalim, ki ste se pa tako spravili nanj, pa povem, da zadeve niso tako hude in se lahko pomirite in ne sodite človeka če ga ne poznate!

    No, a že kaj komaj čakate na odprtje lova, še dober mesec je do tam? :icon_:

  2. #62
    fAtursKy Guest

    Privzeto

    metalhack teb pa svetujem prvo da se naučiš obnašanja in da sem jaz moderator bi te skenslu kuj dol saj s takem gnilem obnašanjam res dokazuješ da si nek zafrustriranec ki se najbrz v ld krega mogoce tud sam s sabo :).. predlog pejd pred ogledalo pa sebe pljun k očitno maš sam s sabo probleme in si debate resno ženeš k srcu glede na to da blage veze nimaš kaj je blo in kako :) .. no mogoče si ti kak vedeževalec pa ti tvoja bistroumnost kaže kako je blo NUB en ..
    in ko smo že pri temu sem jaz racoonu odpisu glede na temo ki jo je odprl in to je bila tema glede na to ali lahko strelja jelena ko postane samostojen lovec in ne vam pametnjakovičem in si se ti prvi začel utikat v stvari ki ne spadajo sem ..
    in pol bojo taki k ti o lovski etiki pisali mislim da se polulam od smeha .. v lovsko etiko spada tudi odnos in spostovanje do solovcev kar pa noben od udelezenih v pogovoru nima nazalost in boste krepko mogli brusit to vaso tako zvano eticnost ..

    pa še predlog če ne znaš brati pejd ponovno v osnovno šolo kajti napisu sm 200m ..
    zadnji moj post in verjemte se ne utaknem vec v nobeno debato pa pametujte si sami ..
    človek hoče dobro in čes pomagati z pametnim nasvetom ker vem kako je pr nas v ld malo bl kot vi ki sploh pojma nemaste kako in kaj pa ste kr pametni na kubik ..

    mislim pa da je zalostno ker sami veste ze kaki so odnosi med lovci da je veliko kreganja sovraštev itd.. pa da se niti na forumu ki je namenjen za pogovarjanje o lovu , da se komu ki kaj ne ve pomaga z pametnimi odgovori , ter da si izmenjamo izkusnje med sabo ter raznorazne slike , da se tukaj ne moreste normalno obnasat in da pametujeste kot ste zdaj npr tukaj mislim da je to sramota in da samo resnicno dokazuje kake odnose mamo lovci med sabo ..

  3. #63
    fAtursKy Guest

    Privzeto

    metalhack o sramoti za lovce si sam dokazu z otroškim obnašanjem kar kaze tvojo nezrelost in resno raj 2x premisli prej ko kej napises .. nvm kako takemu kot si ti ki je tko hitr uzkipljiv kot kvas na toplem sploh dajo pusko v roke :D .. vem da resnica boli in pricakujem se kak bolj retardiran odgovor od tebe kar pa me ne zadane verjem

  4. #64
    MetalHack Guest

    Privzeto

    Citat rikec je objavil: Pokaži objave
    ...
    Ostalim, ki ste se pa tako spravili nanj, pa povem, da zadeve niso tako hude in se lahko pomirite in ne sodite človeka če ga ne poznate!
    Predstavil se je sam! S popolnoma jasnim zapisom!

  5. #65
    MetalHack Guest

    Privzeto

    Citat fAtursKy je objavil: Pokaži objave
    metalhack o sramoti za lovce si sam dokazu z otroškim obnašanjem kar kaze tvojo nezrelost in resno raj 2x premisli prej ko kej napises .. nvm kako takemu kot si ti ki je tko hitr uzkipljiv kot kvas na toplem sploh dajo pusko v roke :D .. vem da resnica boli in pricakujem se kak bolj retardiran odgovor od tebe kar pa me ne zadane verjem
    BMK zate! Vzkipljiv? Raje vzkipljiv tu gori kot za puško na 300m po bežeči divjadi. To je bistvo in pika.
    Iz dreka v katerega si se sam zakopal se lahko le še sam izvlečeš. A usran boš vedno. Lahko le poskrbiš, da ne padeš v novega in to lepo poveš, ne pa da neumnost opravičuješ na vse mogoče načine.

  6. #66

    Privzeto

    Citat MetalHack je objavil: Pokaži objave
    Predstavil se je sam! S popolnoma jasnim zapisom!
    Ampak roko na srce MetalHack.... Ti si se pa predstavil res zelo lepo... Nisem si mislil, da si tako "lep".:icon_:

  7. #67
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat fAtursKy je objavil: Pokaži objave
    lovsko neetično bi bilo to da mi je priteklo 5 jelenov in da potegnem tavečjega .. to je lovska neetičnost če se mene upraša in zdj pejte gledat pod slike jeleni pa poglejte kaki mladi kronski jeleni padajo pa tam pišite o lovski etiki pa podobno in drugim pamet solite ne meni ..
    A to je zate lovska etika? Da ne smeš tavečjega upenit? To NI lovska etika, to je fovšija, ki so ti jo prodali ko etiko. Prodali so ti: ni etično upleniti največjega (mislili pa so: fovš sem ti tavelikega)
    Če je v planu tudi največji in ga upleniš lovsko pravično, se pravi ne ponoči, itd, je to vse lepo in nič skregano z etiko.




    Citat fAtursKy je objavil: Pokaži objave
    in pol 1x ustrelis po piškavemu šesteraku jelenu in še to za gušt za psa in pol si takoj lovsko neetičen mislm dooh..
    Se vidi tvoj odnos. Če je " piškav šesterak" pa je manj vreden, lahko malo tako po njem pokaš, če bi za vsak primer krogla le nekam zadela... tukaj si pokazal svoj (ne)spoštljiv odnos do divjadi, ki bi jo moral vso enako ceniti, ne glede na trofejo.
    Za gušt psa lahko tudi v tla ustreliš, ne nekam proti jelenu, če kot praviš, ni kaj dosti šans, da ga boš zadel. To pa ni etično pa reci kar hočeš. Pa ne mi sedaj kaj govorim, imam tudi sam psa in vem kako gredo te zadeve.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  8. #68
    fAtursKy Guest

    Privzeto

    Se vidi tvoj odnos. Če je " piškav šesterak" pa je manj vreden, lahko malo tako po njem pokaš, če bi za vsak primer krogla le nekam zadela... tukaj si pokazal svoj (ne)spoštljiv odnos do divjadi, ki bi jo moral vso enako ceniti, ne glede na trofejo.
    Za gušt psa lahko tudi v tla ustreliš, ne nekam proti jelenu, če kot praviš, ni kaj dosti šans, da ga boš zadel. To pa ni etično pa reci kar hočeš. Pa ne mi sedaj kaj govorim, imam tudi sam psa in vem kako gredo te zadeve.[/QUOTE]

    joj mugo ne še ti .. piškav šsterak sm napisu iz jeze do takih retardiranih prijav in ko se razpišeš bi še dosti več kaj napisu ampak nisem tukaj z namenom da bi koga žalil al kej podobnega (divjad spoštujem verjem bolj kot večina tukaj garantiram 200%) .. glej noben razn mene ne ve kako je blo in kaj in mislim da nima smisla da mi pravljice govorite kaj in kako resnicno .. rad bi le da me od vseh vas seračev povabit ena pogone pa da vidim ce streljate tam le na 50m kakor pisete .. mislim da je ta debata nepotrebna res .. pac bla je taka situacija in tako se je izslo in verjemt ce bi kdo bil zdraven bi cist drgaci na to gledal ker bi vedel kako in kaj je bilo tko pa za compi lahk pametujete komu drugmu ne pa meni ..
    pol maste pa puške z dalnogledi 10x povečava in 70 centinske cevi .. da streljamo na 50m seveda .. te pravljice prodajajte otrokom in ne meni ..

  9. #69
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    izgubljen primer, zemlja vse zgilha
    Last edited by muzikant; 11. March 2011 at 08:59.

  10. #70
    MetalHack Guest

    Privzeto

    Citat rikec je objavil: Pokaži objave
    Ampak roko na srce MetalHack.... Ti si se pa predstavil res zelo lepo... Nisem si mislil, da si tako "lep".:icon_:
    Hvala, hvala. ;-)

Stran 7 od 9 PrvaPrva ... 3456789 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •