[QUOTE=Prepelicar;66859]Veper saj pravilno razmišljaš, vendar zelo naivno. Pa bodiva realna! Povej mi samo eno LD, katera je sposobna pripojiti k sebi del LPN-ja ter v novih pogojih gospodariti z divjadjo vsaj približno tako kot se gospodari v LPN-ju.

Jaz je ne poznam! Vem pa, da če bi se to zgodilo, bi se elite in "modeli" poklali za plenom in v manj kot dveh letih bi bilo v teh loviščih tako kot je sedaj po večini lovišč LD. Pa kaj ne vidiš, da smo v čistem organizacijskem razsulu. V prejšnjem tednu je v okviru projekta Slowolf potekalo pet delavnic na temo akcijskega načrta za upravljanje z volkom za naslednji dve leti. Pa veš koliko vabljenih predsatvnikov iz LZS in LD-jev kjer je prisoten volk se je delavnic udeležilo? Natanko eden pa to samo na eni delavnici, šele na glasno negodovanje in pripombe nekaterih kateri smo tudi lovci, vendar smo bili tam prisotni v drugi funkciji. Meni je od tu dalje vse jasno in vedno bolj me je sram da sem pripadnik organizacije kateri se pravi LZS ki naj bi pod eno streho združevala vse slovenske lovce ter skrbela za interese javnega lovstva.