Stran 4 od 5 PrvaPrva 12345 ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 49

Tema: Na ta način lahko umre tudi lovski pes !

  1. #31

    Privzeto

    Joj, kako ste zapletli vse skupaj.

    Na koncu spet tolčejo ven latentni negativizmi do oseb določenih spolov, oblik, poklicev, hobijev, statusov...

    Pa so stvari čisto preproste. Strupiti okrog kar poprek se ne sme, pa naj gre za lovca, gasilca, moškega, žensko, kristjana, samohranilko, samostojnega podjetnika ali pa za osebo s kakršno koli drugačno karakteristiko. Prav tako pa je skrajno neodgovorno spuščat pse brez nadzora, da pohajajo naokoli...pa naj gre spet tu za žensko, moškega, lovca, gasilca, etc, etc etc.

    Dejanja so tista, ki so vredna obsojanja. In prav vsak naj bo za svoja dejanja tudi kazensko odgovoren - ne glede na to, kateri izmed skupin (ali celo večim od njih) pripada.

  2. #32
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Damayanti, a nisi več med lovci ?

  3. #33
    MetalHack Guest

    Privzeto

    Citat damayanti je objavil: Pokaži objave
    ...
    ej jej... dolgo me ni bilo med vami na tem forumu, pa vidim , da se situacija ni bistveno spremenila.
    ...
    kaj pa če se "slučajno" izkaže , da je bil tisti bolnik resnčno nekdo iz vaših vrst...
    Kaj pa če se izkaže, da spet ni bil?
    V neki drugi temi smo brali o pravici do neomaževanega imena. Kdo bo nosil posledice?
    In po tvojem ne bi smeli braniti svojega stanu?

    Adijo again!

  4. #34

    Talking

    Citat Breza je objavil: Pokaži objave
    Joj, kako ste zapletli vse skupaj.

    Na koncu spet tolčejo ven latentni negativizmi do oseb določenih spolov, oblik, poklicev, hobijev, statusov...

    Pa so stvari čisto preproste. Strupiti okrog kar poprek se ne sme, pa naj gre za lovca, gasilca, moškega, žensko, kristjana, samohranilko, samostojnega podjetnika ali pa za osebo s kakršno koli drugačno karakteristiko. Prav tako pa je skrajno neodgovorno spuščat pse brez nadzora, da pohajajo naokoli...pa naj gre spet tu za žensko, moškega, lovca, gasilca, etc, etc etc.

    Dejanja so tista, ki so vredna obsojanja. In prav vsak naj bo za svoja dejanja tudi kazensko odgovoren - ne glede na to, kateri izmed skupin (ali celo večim od njih) pripada.
    Točno To !Breza ..in samo to pa čisto nič drugega.

    @detel
    Vse po starem, še vedno
    jaz se ne dam

    MetalHack
    kakšnega stanu v tem primeru? Kriminalca? ... sicer pa nima veze...se mi ne da, razglablat -> beri vse poste( če se ti da)
    ha ha ha Adijo again! In Hello again! , bi tudi jaz lahko rekla tebi... ampak enostavno ne sledim več tvojim nickom


    Hmmm... se mi pa fajn zdi , da še vedno znam
    So pa neki " agresivni" tile novejši uporabniki na tem forumu....
    Stara garda je bila bolj civilizirana in kulturna

    p.s Markysprej
    Jaz ločim vse pojme. Brez skrbi.
    Pa jih ti ?
    ....in vsi vi- določeni- kateri tako vestno iščete izgovore , mogoče kdaj pomislite , da je tole javni del foruma...
    In, da se vsi teli vaši odzivi delno odražajo tudi v vsesplošni ugled celotne organizacije.
    Zgolj v vednost fantje

  5. #35
    žandar Guest

    Privzeto

    Vidiš MetalHack, tu je kavelj. Sraka moralistično komentira neko nepreverjeno, enostransko pisanje, damayanti takoj pristavi svoj, a priori protilovski lonček pa se lovci že začnemo opravičevati, braniti in prisegati na etiko in dosegla sta svoj namen, v nas, lovcih vzbuditi krivdo.
    Zavedam se, da sem s svojim pisanjem "na karbid pljunil", vendar mi počasi že preseda, da ob vsakem takem posplošenem mamigovanju o krvoločnih lovcih odreagiramo z opravičevanjem, področna ZLD ali pa LZS, ki sta zadolženi za stike z javnostjo pa molčita in nas prepuščata zlonamerno informirani javnosti in medsebojnim prepirom.

  6. #36
    MetalHack Guest

    Privzeto

    Citat žandar je objavil: Pokaži objave
    Vidiš MetalHack, tu je kavelj. ... ... vendar mi počasi že preseda, da ob vsakem takem posplošenem mamigovanju o krvoločnih lovcih odreagiramo z opravičevanjem, področna ZLD ali pa LZS, ki sta zadolženi za stike z javnostjo pa molčita in nas prepuščata zlonamerno informirani javnosti in medsebojnim prepirom.
    Res je v tem bistvo. Kako se že temu reče? Spri in vladaj, kajne!
    A kaj naj? Se prepustimo obtoževanju in kar čepimo kot polite kure in molčimo? Ko bo kaj dokazano, bom tudi sam pljunil na storilca, pa naj bo kot je navedla Breza iz katerihkoli vrst. Do takrat pa ne vem zakaj bi se na lovskem forumu prepustil obtoževanju osebkov, ki še lovci niso.

  7. #37
    Član od
    Jan 2010
    Lokacija
    gorenska
    Prispevki
    216

    Privzeto

    bravo žandar

  8. #38

    Question

    Damayanti je bila ena redkih, katera je v takih primerih branila lovce po vseh ostalih forumih.
    ....kamor pač "enopartijski pogled" nekaterih tule ne poseže.
    Tako da ;žandar,MetalHack,pikolis28,Markysprej.....In podobni.

    malo čez svoje planke bo treba pogledat in si razširit obzorje. Na celotnem širnem spletu ni samo tale forum.
    Je pa eden izmed tistih kateri lahko daje vtis o splošni lovski populaciji.
    Tako da ,kot sem že rekla, fantje- tovariši
    začnite razmišljat.... ali pa vsaj brat- če že razmišljat ne znate racionalno.

    Nobenega rušenja sistema se ne gre nihče in nobenega antilovskega lončka se ne pristavlja... Gre se za ugled in vaša razmišljanja , da se ne boste v bodoče zgražali, da vedno, ko pride do zlo- neupravičenih obtoževanj- ste vedno lovci usrani...
    Vi forumaši ste ogledalo.

    Prepucavanje in obtoževanje....???

    In v tej temi nekateri dajete.... kakšen ugled ?
    Last edited by damayanti; 21. February 2011 at 15:20.

  9. #39
    Član od
    Jan 2009
    Lokacija
    Cerklje ob Krki
    Prispevki
    532

    Privzeto

    Citat damayanti je objavil: Pokaži objave
    Damayanti je bila ena redkih, katera je v takih primerih branila lovce po vseh ostalih forumih.
    ....kamor pač "enopartijski pogled" nekaterih tule ne poseže.
    Tako da ;žandar,MetalHack,pikolis28,Markysprej.....In podobni.

    malo čez svoje planke bo treba pogledat in si razširit obzorje. Na celotnem širnem spletu ni samo tale forum.
    Je pa eden izmed tistih kateri lahko daje vtis o splošni lovski populaciji.
    Tako da ,kot sem že rekla, fantje- tovariši
    začnite razmišljat.... ali pa vsaj brat- če že razmišljat ne znate racionalno.

    Nobenega rušenja sistema se ne gre nihče in nobenega antilovskega lončka se ne pristavlja... Gre se za ugled in vaša razmišljanja , da se ne boste v bodoče zgražali, da vedno, ko pride do zlo- neupravičenih obtoževanj- ste vedno lovci usrani...
    Vi forumaši ste ogledalo.

    Prepucavanje in obtoževanje....???

    In v tej temi nekateri dajete.... kakšen ugled ?

    Breza je zapisala:

    Joj, kako ste zapletli vse skupaj.

    Na koncu spet tolčejo ven latentni negativizmi do oseb določenih spolov, oblik, poklicev, hobijev, statusov...

    Pa so stvari čisto preproste. Strupiti okrog kar poprek se ne sme, pa naj gre za lovca, gasilca, moškega, žensko, kristjana, samohranilko, samostojnega podjetnika ali pa za osebo s kakršno koli drugačno karakteristiko. Prav tako pa je skrajno neodgovorno spuščat pse brez nadzora, da pohajajo naokoli...pa naj gre spet tu za žensko, moškega, lovca, gasilca, etc, etc etc.

    Dejanja so tista, ki so vredna obsojanja. In prav vsak naj bo za svoja dejanja tudi kazensko odgovoren - ne glede na to, kateri izmed skupin (ali celo večim od njih) pripada.

    Jaz pa dodajam, ne razumem te damayanti, čutim tvojo nestrpnost...

  10. #40

    Thumbs down

    Citat damayanti je objavil: Pokaži objave
    Točno To !Breza ..in samo to pa čisto nič drugega.
    se sploh zavedaš, kaj si odebelila v brezovem postu? da ti povzamem: pravno državo. sodišče in dokaze.
    v svojem postu pa odkrito obtužuješ in namiguješ brez dokazov ter pišeš v stilu: baba rekla, baba kazala...
    daj se zresni, ker to je resna tematika.

Stran 4 od 5 PrvaPrva 12345 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •