Stran 5 od 5 PrvaPrva 12345
Rezultati 41 do 49 od 49

Tema: Na ta način lahko umre tudi lovski pes !

  1. #41

    Privzeto

    Citat jež je objavil: Pokaži objave
    Jaz pa dodajam, ne razumem te damayanti, čutim tvojo nestrpnost...
    Jaz pa jo razumem. Malokdaj se oglasi, zato ima njen komentar še večjo težo.
    Tukaj se nekateri zapletajo v protislovja. Ko pa zmanjka argumentov pa se zatečejo k žaljivkam in osebnim diskreditacijam.
    Čedalje bolj sem prepričan , da je ta forum le orodje v rokah takih posameznikov. Za potrditev lastnega ega. V varnem zavetju anonimnosti lahko brez posledic pljuvajo na vse, ki niso enakih misli.

  2. #42

    Privzeto

    Citat jež je objavil: Pokaži objave

    Jaz pa dodajam, ne razumem te damayanti, čutim tvojo nestrpnost...
    Občutki te varajo Ježek

    Ponovno preberi ...

  3. #43

    Privzeto

    [QUOTE=žandar;66761] Sraka moralistično komentira neko nepreverjeno, enostransko pisanje, damayanti takoj pristavi svoj, a priori protilovski lonček pa se lovci že začnemo opravičevati, braniti in prisegati na etiko in dosegla sta svoj namen, v nas, lovcih vzbuditi krivdo.
    ____________

    V tej temi Sraka ni prav nič moraliziral niti kogar koli za karkoli obtoževal. Kje si kaj takšnega našel? Moja krivda je edino v tem, da sem z lokalnega portala Prlekija kopiral in prenesel sem. Potem pa sem še enkrat zbadljivo zapisal, da tisti psi tam verjetno radi jedo zastrupljene miši. In to je bilo vse.

    Lovci se bomo v javnosti morali opravičevati, braniti in prisegati na etiko vse tako dolgo dokler med sabo in v svojih vrstah ne bomo razčistili odnosov ter dosegli, da se bomo vsi držali zapovedi pozitivne zakonodaje in med nami samimi dogovorjenih ter sprejetih določil našega lovskega Etičnega kodeksa. Sam se za barabije drugih ne nameravam nikoli nikomur opravičevati in tudi nikoli nikogar zagovarjati, če si tega res ne zasluži zaradi krive obdolžitve. Tukaj pa beseda ne teče o konkretni osebi, temveč o pojavu, ki pa ni tako redek in nam lovcem v slovenski javnosti povzroča veliko preglavic ter nepotrebnih težav. Pa ne le moralno etičnih, temveč tudi pravnih. To pa je zame velik problem, ker sem že dolga leta član te organizacije in nimam namena nositi bremen, ki bi mi jih drugi nalagali.

    Pa lep pozdrav cenjeni lovski tovariš !

  4. #44

    Privzeto

    Tukaj se nekateri zapletajo v protislovja. Ko pa zmanjka argumentov pa se zatečejo k žaljivkam in osebnim diskreditacijam.
    Čedalje bolj sem prepričan , da je ta forum le orodje v rokah takih posameznikov. Za potrditev lastnega ega. V varnem zavetju anonimnosti lahko brez posledic pljuvajo na vse, ki niso enakih misli.
    Zgolj njihovo mnenje, da so v anonimnosti. Alojz1

    MarkySprey
    se sploh zavedaš, kaj si odebelila v brezovem Brezinem postu? daDa ti povzamem: pravno državo. sodišče in dokaze???( Ti že veš...) .
    v svojem postu pa odkrito obtužuješobtožuješ in namiguješ brez dokazov, ter pišeš v stilu: baba rekla, baba kazala..." baba-rekla/baba-kazala
    daj se zresniDaj zresni se, ker to je resna tematika.

    Ti "agent 007IQ"- vsi posti so javni. Pismeni ljudje jih preberejo
    Zadnji stavek velja zgolj zate... statistika tvojih postov, nakazuje na tvojo "resnost", razgledanost predvsem pa na tvojo mentaliteto.
    Daj, lepo te prosim, ne kvari več ugleda svojim kolegom... vzdrži se kakšnega stavka. Boš naredil obče dobro. Resno ti svetujem.

  5. #45
    MetalHack Guest

    Privzeto

    Marky in Damayanti. Oba nazaj v OŠ!
    Pravilno je "Baba rekla, baba čula"!

  6. #46

    Lightbulb

    Citat MetalHack je objavil: Pokaži objave
    Marky in Damayanti. Oba nazaj v OŠ!
    Pravilno je "Baba rekla, baba čula"!
    Oba izraza ,(reka) se uporabljata. Res pa ,da v navednicah. Eno mi je izbrisalo

  7. #47
    Član od
    Jan 2009
    Lokacija
    Cerklje ob Krki
    Prispevki
    532

    Privzeto

    [QUOTE=damayanti;66780]Občutki te varajo Ježek

    Prav imaš, bodo že rešili, kar so zakuhali. Eni in drugi (in tretji).

  8. #48

    Talking

    lol. ne pišem leposlovja ponavadi na forumu, zato tudi 'izlivam' besede, kakor mi paše. pa tudi od nekdaj nisem preveč maral za obliko; za vsebino se mi je šlo. če pa je tebi zmanjkalo vsebine in sedaj popravljaš obliko, pa tudi prav. :icon_: jst sm končal.

  9. #49

    Lightbulb

    Citat Markysprej je objavil: Pokaži objave
    lol. ne pišem leposlovja ponavadi na forumu, zato tudi 1.) 'izlivam' besede, kakor mi paše. pa tudi od nekdaj nisem preveč maral za obliko; 2.)za vsebino se mi je šlo. 3.)če pa je tebi zmanjkalo vsebine in sedaj popravljaš obliko, pa tudi prav. :icon_: jst sm končal.
    1.) Točno tako. Kakor tebi paše. Predvsem ne razmišljaš, kako pa kakšnemu takemu, kateri zelo rad udriha ( posplušuje ) čez celotno organizacijo to "paše"
    2.) zato sem ti pa rekla da BERI, kaj dejansko piše.Ker tvoje vsebine so v veliki meri totalka sfalene...ravno zato, ker ne bereš- temveč zgolj površno preletiš in potem svoje "veleume stresaš" !( še v kakšnih drugih temah ne samo v tej)
    3.) Ne ni mi je, še zdaleč ne. Dvomim pa, da razumeš kaj ti hočem objasniti
    jst sm končal
    končno...
    p.s. Pa močno upam , da ti je prebilo v čemu je poanta.

Stran 5 od 5 PrvaPrva 12345

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •