Stran 3 od 7 PrvaPrva 1234567 ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 65

Tema: Kotiček za tajnike LD

  1. #21
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    362

    Privzeto

    Citat Holland je objavil: Pokaži objave
    Problem, je edino, če nekdo raztrosi tisto geslo naokoli in je potem interna dokumentacija dostopna vsim. Drugače pa je to po moje zelo vredu.
    No, saj če želi, lahko prav tako posreduje naprej maile, ki jih dobi od tajnika :icon_:

    Drugače pa se da to fajn rešit tudi z uporabo Google Skupin.

  2. #22

    Privzeto

    Citat Motikca je objavil: Pokaži objave

    Mladi kramp tudi z motikco ne boš našel kabla za mobitel
    Zajebu si farbo predragi admin.

  3. #23

    Privzeto

    Citat Holland je objavil: Pokaži objave
    Ris to z gmailom sploh ni slaba ideja, to imamo mi na faxu. Problem, je edino, če nekdo raztrosi tisto geslo naokoli in je potem interna dokumentacija dostopna vsim. Drugače pa je to po moje zelo vredu.
    Enostavno rešljivo. Vsakemu svoje geslo. Lahko izdelaš kombinacijo ime-priimek, s pisno privolitvijo lahko uporabiš št. lovske izkaznice ali kaj drugega. In potem programsko slediš obisk, pa se takoj vidi, če kdo zlorablja. A vendar gre za javne podatke in ne vidim kakšne posebne panike okoli tega.

  4. #24

    Privzeto

    Citat Pinkfloyd je objavil: Pokaži objave
    No, saj če želi, lahko prav tako posreduje naprej maile, ki jih dobi od tajnika :icon_:

    Drugače pa se da to fajn rešit tudi z uporabo Google Skupin.
    Ja tudi to je varianta. A sam imam pomisleke do tega, da bi imeli društvene dokumente na internetu. Čeprav je po drugi strani praktično. Predvsem za razne sestanke, če se odvijajo na mestih, kjer je dostop do interneta.

    Skratka, kjer je volja je tudi pot.
    Do zdaj če nihče ni obrazložil Web poštarja. Nekateri pač radi skrivajo enostavno tehnologijo, da jo sosedje ne spoznajo.
    Očitno jo bom moral jaz obrazložiti, čeprav je v praksi ne uporabljam.
    Tipično!

  5. #25
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    98

    Privzeto

    [QUOTE=Motikca;65882]Enostavno rešljivo. Vsakemu svoje geslo. Lahko izdelaš kombinacijo ime-priimek, s pisno privolitvijo lahko uporabiš št. lovske izkaznice ali kaj drugega. [QUOTE]
    A se to da na gmailu, da imaš več uporabniških imen in gesel za en račun?

  6. #26
    Kramp4 Guest

    Privzeto

    Citat Holland je objavil: Pokaži objave
    A se to da na gmailu, da imaš več uporabniških imen in gesel za en račun?
    Mislim da ne, ne vem.
    Se mi zdi primernejša uporaba Google doc-s dokumentov, kjer lahko nastaviš da drugi gledajo te dokumente in celo urejajo. Seveda pa morajo imeti svoj gmail račun, da njihovo sodelovanje lahko urediš.
    V praksi tega ne izvajam, je pa to možno nastaviti. Kdo to uporablja za obveščanje članov?

  7. #27
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Eisern
    Prispevki
    355

    Privzeto

    Citat Motikca je objavil: Pokaži objave
    Do zdaj če nihče ni obrazložil Web poštarja.
    V Mobitel center bo treba podpisat pogodbo. Oni ti dajo uporabniško ime za dostop, pred vsakim vstopom zahtevaš geslo, ki ga dobiš kot SMS na GSM in vstopiš. Konec meseca pa dobiš na LD račun po dejanski porabi SMS.
    Sevede je potrebno vnesti vse člane, tel. številke in uredit skupine.
    To velja za poslovni Web poštar. Lahko si pa sam urediš svojga na "Moj Mobitel", pa tudi sam plačuješ.
    Za druge firme je verjetno podobno.
    Zelo pripravna zadeva. Res.
    LP
    Služimo narodu !

  8. #28
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Ljubljana, Dolenjska
    Prispevki
    430

  9. #29
    Kramp4 Guest

    Privzeto

    Citat torro je objavil: Pokaži objave
    V Mobitel center bo treba podpisat pogodbo. ...
    Zelo pripravna zadeva. Res.
    LP
    Torro, hvala!
    Kolikor sem zasledil, je ta storitev možna tudi za Mobi uporabnike, torej za predplačniški sistem. Storitev se izvaja preko Planeta.
    Torej je opcija da LD nabavi kartico in telefon (ali uporabi enega starega, ki se jih dosti valja po predalih), ki ga uporablja za sprejem klicev (gospodar, tajnik ali kdorkoli kot domenjeno) in na ta račun koristi Web poštar storitev. Pri Mobitelu je cena poslanega SMS-a 0,10€. Torej je za obveščanje 50 članov strošek 5€.

    Koliko je za toliko članov strošek klasične pošte in koliko Web poštar pri simobilu?

  10. #30
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    362

    Privzeto

    Nekateri naročniški paketi pri Si.mobilu imajo po 1000 SMSov mesečno brezplačno. Ne mi rečt, da se tolko obveščate

Stran 3 od 7 PrvaPrva 1234567 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •