Stran 2 od 7 PrvaPrva 123456 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 65

Tema: Kotiček za tajnike LD

  1. #11
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    81

    Privzeto

    Pri nas so se kar hitro navadili na tehnologijo ( tudi starejši), ker je zelo ažurno.
    Hitra obvestila pošiljamo prek poslovnega web poštarja. Tako je 65 članov obveščeno prej kot v minuti.
    Za večja obvestila, dela , pogoni, zapisniki... pa imamo svoj e-mail račun prek gmaila (zastonj). Uporabniško ime in geslo pa ima prav tako 65 članov tako, da si lahko vsak , ki ima računalnik pogleda.

  2. #12
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    98

    Privzeto

    Mislim, da, če nekdo hoče nekaj zvedet bo tako ali drugače zvedel, samo na tapravega naj se obrne in sem prepričan, da bo izvedel use potrebno. Ne pa prenesem, da mi kdo reče, da česa ni vedel! Kaj je pa naredil, da bi izvedel? Seveda nič!

  3. #13
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    98

    Privzeto

    Ris to z gmailom sploh ni slaba ideja, to imamo mi na faxu. Problem, je edino, če nekdo raztrosi tisto geslo naokoli in je potem interna dokumentacija dostopna vsim. Drugače pa je to po moje zelo vredu.

  4. #14

    Privzeto

    Citat ris je objavil: Pokaži objave
    ...
    Hitra obvestila pošiljamo prek poslovnega web poštarja. Tako je 65 članov obveščeno prej kot v minuti. ...
    Ris odlično!
    Lahko ostalim prosim bolj obrazložiš tega web poštarja. Kaj to je in kako se z njim dela.



    Trenutno sem do jutri v ilegali


    Mladi kramp tudi z motikco ne boš našel kabla za mobitel
    Last edited by Krpan; 10. February 2011 at 21:27.

  5. #15
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    81

    Privzeto

    link: http://www.m-vrata.com/
    Lahko je tudi več uporabnikov; starešina ,tajnik ,gospodar, informatik...

  6. #16
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    81

    Privzeto

    Pri web poštarju si lahko ustvarite določene skupine, tako lahko sporočilo dobijo samo skupinovodje, UO, pripravniki ... .

  7. #17
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto

    Zaradi pošiljanja SMS sporočil smo papirnate kuverte zmanjšali na minimum. Po navadni pošti pošljemo samo še vabilo za OZ, vabilo za pristrelitev pušk in položnico za članarino.

    Tudi vabilo za prestrelitev pušk bomo letos verjetno ukinili oziroma ga bomo poslali po SMS.
    Marko Gorše, Nadlesk

  8. #18
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    81

    Privzeto

    Pa še to jih moramo spomniti z SMS dan prej, da se spomnijo.

  9. #19

    Privzeto

    Za prvi dan novega pristopa lahko rečem:
    to je tisto ta pravo
    Pa še veliko novih imen, ki so bili do sedaj v ilegali.
    Čakamo še kotiček za gospodarje in predsednike

  10. #20
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Ljubljana, Dolenjska
    Prispevki
    430

    Privzeto

    Jaz pošiljam po pošti vse zapisnike sej UO, skupščin...
    Pošljem tudi vabila na zbore, razpored del v lovišču, pomembnejša obvestila.

    Članom, ki so mi posredovali mejl naslove, vse omenjeno pošiljam tudi po elektronski pošti.

    Obvestila o doseženi realizaciji pošiljam po SMS-u. Ravno tako vabila na seje UO.

    Za potrebe informiranja sem pred leti postavil tudi spletno stran, kjer prav tako objavljam vsa obvestila, članom pa je v vsakem trenutku dosegljiv tudi celoten digitalen arhiv dokumentacije.

    Žal pa je pri nas na podeželju še vedno računalniško pismena le kaka tretjina članstva.

Stran 2 od 7 PrvaPrva 123456 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •