Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 15

Tema: za domnevno zastrupitev psa krivijo lovce

  1. #1

    Privzeto za domnevno zastrupitev psa krivijo lovce

    link do portala:

    http://www.prlekija-on.net/lokalno/2...i-nedelji.html


    psi bi naj izginjali že par let zapored..večina meni, da smo krivi lovci.

    PS: upam da nisem sfalil uvrstitve teme. lp

  2. #2

    Privzeto

    ja, to se morš pa navadit, da smo kar vsega lovci krivi
    drugače, so si pa malo tudi sami krivi, saj pes nima kaj iskat in se sam potepati po gozdu.

  3. #3

    Privzeto

    ..po mojem: del odgovornosti za smrt nosi tudi lastnik psa, saj je bil pes v naravi brez nadzora.. če bi ga spremljal lastnik, bi morda preprečil zaužitje strupa, ali ga pravočasno spravil do veterinarja..

  4. #4

    Privzeto

    Nastavljanje strupa (predvidevam, da ni za glodalce) je kaznivo. Strupi z trenutnim delovanjem so prepovedani in niso v prodaji.
    Vsak, ki ima mobitel lahko psa brez nadzora slika in pokliče policijo. Lastnika povprašajo kje je pes in ga skupaj počakajo. Potem sledi plačilni nalog in zadeva se verjetno ne bo več ponovila.
    Takšen postopek lastnik ne bi objavljal v časopisu. Vsako opravičevanje zastrupitve pa na lovce zliva še več gnojnice.

  5. #5

    Privzeto

    Ne zagovarjam stupljenja,ampak alojz 1 si pa zelo velik optimist.Pri nas kar naprej dajemo prijave za enega,organi pa ne ukrenejo nič.

  6. #6
    Kramp Guest

    Privzeto

    Citat zajec je objavil: Pokaži objave
    ... ,organi pa ne ukrenejo nič.
    Če organ ne dela je to impotenca. Običajno pa postanejo organi "sposobnejši" tam, kjer brez truda kakšno kurbo ali kurbarijo pokasirajo na svoj račun. Cajtngi so tega polni.

  7. #7
    bostjan Guest

    Privzeto

    Ponekod delajo to lastniki travnikov na katerih sprehajajo pse ti lepo tam kakcajo, lastnik pa se peni od jeze ker živalim polek krme tudi kakega zajedalca prinese!
    Pristojnim za take ukrepe pa se j... mislim da se jim nebi če bi iz tega naslova dobili plačo!
    Policija pa dnevno srečuje take ki nimajo psov privezanih pa se samo lepo pozdravijo!
    Toliko je brez poslenih nevem zakaj občine ne ukrepajo z redarsko službo ki jo itak imajo!Naj si malo nemčijo vzamejo za vzgled na tem področju če se tak primerjamo z njo!
    Sem proti zastrupljanju saj ni pes kriv,njegovega lastnika treba vredu po žepu vsekat pa bo, če pa nemore plačat pa rubit!

  8. #8

    Privzeto

    Boštjan, ti bi kar vse ki niso privezani in z nagobčnikom kaznoval.
    Takih je 1000 in samo eden se prosto podi po gozdovih. Ta jo bo pa odnesel brez kazni. Pa s policajem se pozdravijo.
    Čedalje bolj razumem Krampa. Saj lepo se nekaterim res ne da dopovedati.

  9. #9
    bostjan Guest

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Boštjan, ti bi kar vse ki niso privezani in z nagobčnikom kaznoval.
    Takih je 1000 in samo eden se prosto podi po gozdovih. Ta jo bo pa odnesel brez kazni. Pa s policajem se pozdravijo.
    Čedalje bolj razumem Krampa. Saj lepo se nekaterim res ne da dopovedati.
    Govorim o tem da pripeljejo z avtom psa iz mesta pa ga lepo spustijo z povodca ta pa lepo gas za srno ,zajcem itd pol pa če kaj rečeš "ja saj se igra pa je ne dobi " to pomeni da jo lahko preganjajo in so lahko ti lastniki nekaznovani!?
    Tudi če ta konča pod avtom ker se je pes hotel igrat!

    In želim še to povedat da mnogo od teh uradnikov ki bi morali nekaj za to naredit raje posedajo in bluzijo v pisarnah namesto da bi bilo kaj učinka na trenu ker imajo plačo zagotovljeno!
    JAZ MORAM ZA MOJO PLAČO NEKAJ NAREDIT PA NAJ ŠE ONI IN IZVAJAJO ZAKON IN NADZOR V PRAKSI NE DA SAMO GOBCAJO O NJEM!
    STANJE PA JE KOT JE!


    POVZETEK:
    (Psi še vedno jagajo in preganajo lastniki se zmuznejo kaznim lovci se kregamo in se med sabo raje j....če keri kaj reče kot vedno pa ga naj bolj najebe DIVJAD!)

  10. #10

    Privzeto

    Citat bostjan je objavil: Pokaži objave
    Policija pa dnevno srečuje take ki nimajo psov privezanih pa se samo lepo pozdravijo!
    Boštjan še enkrat preberi kaj tebe moti - in moj odgovor
    Ali moram po Krampovo povedat. Saj vsebina bo ista samo besede druge.

Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •