Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 24

Tema: Da vidim če ste sploh sposobni debate

  1. #11
    Kramp Guest

    Privzeto

    Citat jok je objavil: Pokaži objave
    Prepičan sem bil, da lahko vsakdo odpre temo, pa je očitno to naloga le administratorja
    ...
    Prav si bil prepričan. A je bilo zabavno sprovocirati odgovor v stilu "bomo, mogoče bomo, bomo videli..."ipd. in preizkusiti "odločnost" šefov.

    Citat jok je objavil: Pokaži objave
    ... Dejstvo pa je, da če nekomu forum ni povšeči, ga ni obvezen prebirati ali sodelovati pri njegovem oblikovanju. Seveda so predlogi za izboljšave vedno dobrodošli, vendar z neko mero okusa, prevsem pri izražanju. ...
    Nič ni mus na tem svet. Sam mret. A včasih je kaj enostavno špasno.
    Okusi so pa tudi različni. Kar je nekomu gnusno, drugega poživi.

    Citat jok je objavil: Pokaži objave
    ... Nekoč je neki um zapisal: "Le čevlje sodi naj kopitar ..."
    Tist je bil navaden pjanc pa težek kurbir!

  2. #12
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,840

    Privzeto

    Citat Kramp je objavil: Pokaži objave
    Tist je bil navaden pjanc pa težek kurbir!
    Kramp tole bi se dalo lepše napisati.
    Bolj ko se ukvarjaš z oslom,bolj si mu podoben!

  3. #13
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    98

    Privzeto

    Kramp prvi si predlagal resno debato, potem pa prvi uporabljaš po mojem neprimerno izražanje v debati.

  4. #14
    Kramp Guest

    Privzeto

    Citat Holland je objavil: Pokaži objave
    Kramp prvi si predlagal resno debato, potem pa prvi uporabljaš po mojem neprimerno izražanje v debati.
    Ahaa, pa ne v tej temi!
    Kramp je pač Kramp, iz svojega štila ne more!:icon_razz:
    Sploh pa ne vem, kaj je neprimernega v tej citirani resnični trditvi?

    kaj o tem menijo drugi: Slovence pa od nekdaj najbolj vznemirja tovrstna poezija Franceta Prešerna (1800--1849), toda kaj ko so jo čistuni skoraj vso uničili, prešernoslovci pa so o njej najraje mencoritili, namesto da bi prišli s pravo barvo na dan.

    Je bil kurbir al ni bil?! Pjanc pa tud. Saj nisem rekel, da ni nekaj dobrih spesnil. Seveda je. A pijanska himna sigurno ni med najboljšimi!
    Last edited by Kramp; 10. February 2011 at 20:24.

  5. #15
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    98

    Privzeto

    Nisem mislil samo citirane izjave ampak mislim, da s tvojim stilom pisanja malo provociraš, kar si tudi sam priznal v zvezi z administratorji. Pa brez zamere.

  6. #16
    Kramp1 Guest

    Privzeto

    Citat Holland je objavil: Pokaži objave
    Nisem mislil samo citirane izjave ampak mislim, da s tvojim stilom pisanja malo provociraš, kar si tudi sam priznal v zvezi z administratorji. Pa brez zamere.
    Ah, dej no dej, kje pa, provociram? bejž no bejž!
    Je pa res da presvitli administrator misli podobno. Jaz naj bi bil celo sestavni del neke zarote proti forumu. Matr, sem pomemben ratal. Hi,hi,hi.
    Za povrhu pa ni znal navesti infraction reason. Ergo sem jih kar brez reazona po piskru fasal, ker očitno preveč ščemim. Ampak Kramp je trd, to se ve in slab za zobe.

    Kramp strikes again!

  7. #17
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Večinoma na Luni:)
    Prispevki
    1

    Privzeto



    Lep pozdrav vsem....malo optimizma in dobre volje dragi Kramp, ti res nebi škodilo....meni se zdi, da ti popolnoma nič ni všeč. Pojdi raje na jago, se sprosti v naravi, namesto, da sediš pred računalnikom.

    Vsekakor je meni tole všeč....pogrešam pa palčke:)

  8. #18
    Kramp2 Guest

    Privzeto

    Citat Sneguljčica je objavil: Pokaži objave


    Lep pozdrav vsem....malo optimizma in dobre volje dragi Kramp, ti res nebi škodilo....meni se zdi, da ti popolnoma nič ni všeč. Pojdi raje na jago, se sprosti v naravi, namesto, da sediš pred računalnikom.

    Vsekakor je meni tole všeč....pogrešam pa palčke:)
    Hi, hi, napačno sklepanje Sneguljčica. Prav fino mi je. Raziskujem svoje hipoteze o obnašanju ljudi. Predvsem nezmotljivih in tistih z argumenti moči, da vidim kako odreagirajo, ko jim kaj ni pogodu.

    Kar se palčka tiče, enega preraslega ti lahko ponudim.

  9. #19

    Privzeto unban krampa

    hočemo nazaj krampa!!!!

  10. #20
    Kramp2 Guest

    Privzeto

    Citat Markysprej je objavil: Pokaži objave
    hočemo nazaj krampa!!!!
    Evo me. Želite prosim?

Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •