Administratorja tega rumenega foruma pozivam k preizkusu.
Kajti tole čvekanje, ki v večini zapolnjuje forum je brez haska in si z njim v večini primerov lahko le obrišeš ..... no še to ne, ko ni na papirju.

Koristne in efikasne bi bile teme, ki bi ponujale pozitivne informacije, nasvete določenim skupinam lovcev. Seveda bi za uporabnost potrebovale strogo moderiranje in administratorjevo presojo na podlagi poznavanja zakonov in prakse in brezpogojno objektivnost. Neka brihtanja in polovična poznavanja ali nepripravljenost preverjanja zakonov bodo teme spet pripeljale na nivo rumenčkov. Takisto se bo zgodilo če se bodo pojavljala pametovanja na podlagi izkušenj na lastni koži, ker to ponavadi pelje k uvajanju despotskih prijemov.

Skratka, zanima me, ali ste uporabniki foruma in zveličavi vodje to sploh sposobni izpeljati. Da ustvarite teme z nasveti, ki bi se jih lahko uporabilo v praksi.

Predlagam teme z naslovi:

Dobre prakse gospodarjenja v LD (za gospodarja)
Dobre prakse vodenja UO LD in društva (za starešine)
Dobre prakse vodenja računovodstva ( za blagajnike)

ipd., itd.,

Vsako ponujanje "na pamet" praks, "češ, tako je pri nas, ali včasih smo tako delali" bo samo potrdilo moje prepričanje o vas. Me znate prijetno presenetiti? Dvomim, a probat ni greh!