Stran 6 od 57 PrvaPrva ... 23456789101656 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 51 do 60 od 567

Tema: Pogovor o avtomatskih kamerah (kamera past, lovske kamere)

  1. #51
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat Markysprej je objavil: Pokaži objave
    sem gledal da imajo nektere možnost prikazovanja temperature, lunine mene.
    koliko to pride prav?
    pa glede pikslov je verjetno bolje da jih je več... kaj pa glede zaslončka, ki je po novem lahko tudi barven. je to kaj uporabno, ali je vseeno ali je črno beli?
    Luninih men ravno ne potrebuješ. jih ima vsak koledar. Temperatura tudini nek pomemben podatek, vsaj pomoje.
    Zaslonček je kolikor vem precej neuporaben. je premajhen da bi dobro videl. Najpametnejše je imeti 2 spominski kartici. Ko prideš do kamere kartico lepo zamenjaš s prazno in doma na računalniku pregledaš slike.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  2. #52
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    362

    Privzeto

    Citat mugo je objavil: Pokaži objave
    Najpametnejše je imeti 2 spominski kartici. Ko prideš do kamere kartico lepo zamenjaš s prazno in doma na računalniku pregledaš slike.
    Točno tako. V spletnih trgovinah stanejo po 5 EUR microSD za 4Gb.

  3. #53
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto

    jaz sem uporabljal 2Gb ker gre nanjo okoli 1700 slik je pa kakšen evro cenejša od 4Gb. Tako so kradljivci kamer prikrajšani za 1-2 €
    Marko Gorše, Nadlesk

  4. #54

    Privzeto

    Citat Mikuž je objavil: Pokaži objave
    mislil sem, če veš točno kateri model?
    Veper, bom kar jaz odgovoru. Model je I590 od stealth cama - 5megapix. Ga pa ne delajo več, njegova različica stelth cam sniper 8megapix.

    lp

  5. #55
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Hvala Trma jaz sem bol netehnično podkovan kujon in se nisem poglobil kaj kje piše.Važno je da škljoca in če pomislim,da sem kamero nabavil zato,da sem odkril kdo mi preko plank pesjaka krmi pse z pomijami sem takrat dobil za optimalen denar optimalno kamero.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  6. #56

    Privzeto

    Ha,ha,ha. Samo da si zadovoljen. Kaj medvedi vam spijo? Nisi nobene slike prilima.

  7. #57
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Nisem imel postavljene kamere ko je prišel šnofat pod herkulesa ampak obljubim da boste deležni kakšnega posnetka takoj ko bo bolj zanimivo.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  8. #58

    Privzeto

    Tako, odločil sem se da poizkusim Moultrie kamero. Kaj priporočate, flesh ali IR?

    LP

  9. #59
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    fleš bo boljši
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  10. #60

    Privzeto

    Fleš bo boljši, "požre" pa tudi veliko energije in baterije (če imaš baterije) manj zdržijo... Predlagam IR.

Stran 6 od 57 PrvaPrva ... 23456789101656 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •