Stran 57 od 57 PrvaPrva ... 7475354555657
Rezultati 561 do 567 od 567

Tema: Pogovor o avtomatskih kamerah (kamera past, lovske kamere)

  1. #561

    Privzeto

    Slikano z ltl acorn 5310 z dvojnim številom diod, razdalja do medveda je cca 3m, višina postavitve 1,8m.
    Kar se mene tiče odlično.
    Pomanjšane sličice Pomanjšane sličice Click image for larger version. 

Name:	medo.JPG‎ 
Views:	342 
Size:	424.2 KB 
ID:	15666  

  2. #562
    Član od
    Aug 2011
    Lokacija
    Posavje
    Prispevki
    212

    Privzeto

    Danes so mi jo prodali v Hoferju. Upam da mi ujame prašiča, ki mi prazni krmišče za malo divjad.

  3. #563

    Privzeto

    Pozdravljeni,

    Zanima me, če ima kdo izkušnje s kamero LIONTEK 300M 1080p GSM/GPRS?
    Glede na to da je cenovno ugodna me zanima zanesljivost, kvaliteta slike, osvetljitev-s tem mislim da ni od 5m naprej tema?

    Hvala in lep pozdrav,
    David

  4. #564
    Član od
    Oct 2009
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    79

    Privzeto

    Zivjo!

    Kupujem kamero z funkcijo posiljanja slik. Do sedaj sem uporabljal maginon(hofer) kamero. Kvaliteta slik mi je zadostovala.

    Zato nebi rad kupoval neke odlicne/drage kamere.

    Gledal sem kamero liontek 2.6cm za cca 200€. Jo kdo uporablja?

    Hvala za mnenja.

    Lp

  5. #565

    Privzeto

    Imam izkušnjo, da je ltl acorn res vrhunska kamera. Lahko greva v skupen nakup...če bova tako kaj prihranila. Mogoče se najde še kdo in vzamemo skupaj in prihranimo.

  6. #566

    Privzeto

    Citat denč je objavil: Pokaži objave
    Zivjo!

    Kupujem kamero z funkcijo posiljanja slik. Do sedaj sem uporabljal maginon(hofer) kamero. Kvaliteta slik mi je zadostovala.

    Zato nebi rad kupoval neke odlicne/drage kamere.

    Gledal sem kamero liontek 2.6cm za cca 200€. Jo kdo uporablja?

    Hvala za mnenja.

    Lp
    Za 160 € pa en drobiž boš dobil Browning dark ops HD, z posnetki in slikami v hd z rdečo bliskavico ( naj bi bila ljudjem nevidna).Jaz sem zamudil priložnost, ko je bila na e-bayu razprodaja teh kamer 2 za 1..... na e-bayu imaš en kup kamer, pa tudi kak posnetek si poglej, da vidiš kakšne kamere imaš pravzaprav na voljo.... Jaz sem z browningovo zelo zadovoljen, ne troši baterij(so iz hoferja), senzor je hitro zaznaven, slike in videoposnetki so odlični....Kar me je motilo sploh od začetka je to, da je bilo en kup radovednih ljudi, ki so med sprehodi kamero šlatali in mi jo posledično zamaknili, zato priporočam, da takoj kupiš še varnostno kletko....

    LP!

  7. #567

    Privzeto

    Citat Mikuž je objavil: Pokaži objave
    Temo o avtomatskih kamerah sem razdelil na dva dela. Tole je prostor za debatiranje o kamerah, ki delujejo brez https://www.premiumbar.si prisotnosti človeka. Prostor za lepljenje fotografij in za debato o sami vsebini fotografij pa je v temi Avtomatske kamere in posnetki https://sajeposlovnadarila.si/collec...eski-za-kljuce z njimi
    ADMIN


    Zanima me, če ima kdo izkušnje z kamerami Moultrie I45, Moultrie I-60 in Moultrie I-40. Zanima me vaše mnenje o teh kamerah.
    Moultrie I45, I-60 in I-40. V tem primeru bi priporočal, da preverite najnovejše ocene uporabnikov in mnenja na specializiranih spletnih mestih, kot so trgovine z opremo za lov ali outdoor aktivnosti, ali pa forumi, kjer ljudje delijo svoje izkušnje z določenimi modeli kamer.

    Vprašanja, ki jih lahko postavite pri preverjanju izkušenj drugih uporabnikov, vključujejo kakovost slike, trajanje baterije, zanesljivost delovanja v različnih vremenskih pogojih, enostavnost uporabe in druge pomembne lastnosti, ki so vam pomembne pri izbiri kamere.

    Prav tako je vedno dobro preveriti uradno spletno stran proizvajalca za tehnične specifikacije in morebitne posodobitve programske opreme, ki bi lahko vplivale na delovanje kamer.

Stran 57 od 57 PrvaPrva ... 7475354555657

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •