Stran 43 od 57 PrvaPrva ... 3339404142434445464753 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 421 do 430 od 567

Tema: Pogovor o avtomatskih kamerah (kamera past, lovske kamere)

  1. #421

    Privzeto

    Citat jazbec je objavil: Pokaži objave
    Ne spada ravno v temo ampak vseeno, v družini upleniš gamsa napačnega starostnega razreda, in plačaš kazen 500 evrov, ali pa enako močnega gamsa upleniš v Kozorogu in daš za njega 1200 evrov.
    Kaj se bolj izplača?
    Tistemu, ki vidi le točke in € ni mesto med lovci. Je trgovec. Naj gre tja kjer ima divjad cenik in lahko še malo baranta. Ali pa trofeje kupi na bolšjem sejmu.

  2. #422
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat gerogi je objavil: Pokaži objave
    Pljuješ po naših članih družine in mečeš slabo luč na celo družino!!! Zanima me kako si lahko videl odločbo inšpektorja,ali se zavedaš kaj pišeš?

    Ops, ko mački stopiš na rep, zacvili!
    Če nekdo opozori na nepravilnosti in nezakonitosti, in proti njim tudi zakonito ukrepa, ne meče nobene slabe luči na nikogar, ki je čist. Tisti umazani pa naj se kar osvetlijo.


    Pa še nekaj, da ne bo dragi kolega, ki se je tule oglasil preveč pameten; odločba inšpektorja je javen dokument in ga lahko dobi na vpogled vsakdo (z zakritimi osebnimi podatki).
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  3. #423
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Citat gerogi je objavil: Pokaži objave
    Pljuješ po naših članih družine in mečeš slabo luč na celo družino!!!
    .
    .
    .
    Mi je nekam znano to...

    Jazbec, mirno morje in dober prijem!

  4. #424

    Privzeto

    Ali je v bližini te družine zginil tudi istrijanec ?

  5. #425

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Ali je v bližini te družine zginil tudi istrijanec ?
    V in ne v bližini.
    Verum justicia quod parilitas!

  6. #426

    Privzeto

    Mi je vedno bolj jasno. Upam le, da se ta bolezen ne razširi.

  7. #427

    Privzeto

    Hmm.. zanimivo aktivno je dogajanje okol malih stvar za slikanje nič hudega slutečih živalc v gozdu. Očitno, ko se nekdo ujame v svojo "past" stvar ni več smešna.
    Kaj je slabšega od izrabljanja svoje moči in zaupanje članstva, ki na sestankih čaka na samo na konc klobase pa pir, za doseganje svojih izprijenih ciljev? Brezveze je premlevat stvari, ker obstajata vedno dva bregova..včasih ločena z megleno, zabrisano mejo-v tem primeru ostro kor rezilo noža..
    Logično se mi zdi, da če nekdo pride do ideje obveščat članstvo ( ravno v kočljivem trenutku, ko to počne sam ) o stvareh, ki so povprečnemu človeku z IQjem višjim od sobne temperature popolnoma jasne; recimo krmljenju izven določenih krmišč, tega ne bo počel sam, posebno, če je odgovorna oseba in ogledalo vsakega člana. Ko enkrat pride do tega se je resno potrebno vprašat o tovarištvu in o tem kdo je ku*ba in kdo koga j*be. Če pa pomeni, da je jeba*je, če jagre moti, da nekdo igra dvojno igro in če je tovarištvo, da si tiho, ko vidiš, da nekdo dela po svoje in kar se mu zdi prav; pol jaz ne rabim tovarištva-imam rajš jeba*je, ker drugače se ne bomo rešili plevela.

    Slabo luč na družino mečejo ulovke po gozdu, trofejaštvo (odstreli na črno), sprenevedanje in streljanje psov (da sem aktualn) ne pa zaskrbljenost in iskanje odgovorov.

    lp

    ps: alojz1, sršen.. pusta pska, se bo na koncu še najdo kje..

  8. #428

    Privzeto

    Še dodatek. Slika, ki je nič hudega slutečega, poštenega lovca ujela na nelegalnem krmišču polnem koruze (koruza je bila vidna v ozadju), seveda daleč izven lovne dobe, na z avtom dobro dostopnem kraju,..uglavnem ni bila posneta na dotičnem krmišču, ki je bil najden ob meji. Glava na sliki je trdila lovcem in inšpektorju, da je bila slika posneta na legalnem krmišču v drugi družini, katere lokacije da ne bo izdal. K sreči je pač ta pa*ji inšpektor verjetno že imel podobne primere in je lovcem naročil naj poiščejo krmišče v družini..in so ga našli:) Se pravi je ta glava s slike dobila kazen za čist drugo krmišče, ne tisto najdeno.. samo toliko o razpredenosti teh krmišč, ki so nenadno poniknila, ko je raja dvignila glavo. Kaj je bil namen teh krmišč pa je vsakemu treznemu jagru jasno - privabljanje divjadi izven lovne dobe za namene fotografiranja z avtomatsko kamerco vendar!

    Glede odločbe..je javna, posredovana s strani inšpektorja z zakritimi podatki in lepo spisano pravljico o spodletelih poizkusih lažnjivega kljukca.

  9. #429

    Privzeto

    Ker je pa to tema o avt. kamercah me pa zanima sledeče..

    a postavljate kamerce po večini zaradi firbca, kaj vam ponoči poje koruzo ali bolj z namenom uplenitve?

  10. #430

    Privzeto

    Oboje

Stran 43 od 57 PrvaPrva ... 3339404142434445464753 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •