Stran 42 od 57 PrvaPrva ... 3238394041424344454652 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 411 do 420 od 567

Tema: Pogovor o avtomatskih kamerah (kamera past, lovske kamere)

  1. #411

    Privzeto

    Ne spada ravno v temo ampak vseeno, v družini upleniš gamsa napačnega starostnega razreda, in plačaš kazen 500 evrov, ali pa enako močnega gamsa upleniš v Kozorogu in daš za njega 1200 evrov.
    Kaj se bolj izplača?

  2. #412
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Wooden Hill
    Prispevki
    1,667

    Privzeto

    Citat muzikant je objavil: Pokaži objave
    Neumnim, nevednim, nesposobnim se vam čas izteka, na srečo tudi v lovstvu. Streznitev bo prišla prej kot boš sploh uspel razumeti .
    In takrat boste nastopili pametni, vsevedni in sposobni. Svirač, ne mislim se spuščat v diskusije s tabo, ker je enako produktivno kot scanje proti vetru. Rekel bom celo drugače: zakaj ne kandidiraš za predsednika LZS, po izvolitvi pa poskrbiš, da se nam neumnim čas res izteče. Tako vas bo lahko par pametnih pokrivalo celotno ozemlje naše državice in problemov ne bo več, pri izvajanju odstrela ne bo več napak, noben strel od takih kot si ti ne bo zgrešil ali zastrelil in dejansko ne bomo mi butalci več potrebni.

    Dol mi visi tvoja izobrazba, oprema, ekspertize na vseh področjih in vsevednost, če pa ne boš nikoli tisto kar je lahko še tak kmet in butec: lovski Tovariš. In ne vem s kako figo v žepu si podpisoval kodeks, ob zavezi, da boš znanje prenašal na zanamce, vse je pa vsakdo, ki vpraša tu na forumu za mnenje deležen tvojih zmerljivk in obkladanja z zelencem, do vseh izrazov, ki jih premore tvoja nezmotljivost.
    Torej spoštovani lovski (ne)tovariš, klanjam se ti, tebi največjemu še živečemu veleumu, izumitelju lovstva, guruju lovske kinologije in balistike in dosmrtnemu predsedniku velemojstrov lova. ;)
    "Ni ga junaka ki ne lula kadar kaka!"

    Ko v zarji večerni žarijo gore,
    ga krogla zahrbtna zadene v srce,
    iskal je ljubezen, prevaran je bil,
    na jasi rože s krvjo je zalil....


  3. #413
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Wooden Hill
    Prispevki
    1,667

    Privzeto

    Jazbec če si človek in to narediš zavestno.... Ne vem kako ti lahko potem opere 700€ vest pri samemu sebi. Napake pa se nam dogajajo.
    "Ni ga junaka ki ne lula kadar kaka!"

    Ko v zarji večerni žarijo gore,
    ga krogla zahrbtna zadene v srce,
    iskal je ljubezen, prevaran je bil,
    na jasi rože s krvjo je zalil....


  4. #414
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Citat Brakir je objavil: Pokaži objave
    ..... pa poskrbiš, da se nam neumnim čas res izteče.
    ....... pokrivalo celotno ozemlje naše državice in problemov ne bo
    To boste že sami naredili, povej mi za 5 let.....
    Za pokrivanje Slo sigurno ne rabiš 22.000 ljudi...

  5. #415

    Privzeto

    Brakir, ampak to se je pri nas dogajalo. Seveda pokasiraš še kazen od inšpektorja, ponavadi 2 leti prepovedi, ampak saj ga tako ali tako v družini ne smeš jagat 5 let. To pomeni da časovne omejitve od inšpektorja sploh ne "čutiš".
    Sam sem predlagal najprej 2 leti od inšpektorja, nato pa v "čakalnico" za pet let. Pa ne bo vsak gams 9+ in koza 11+. Seveda, samo dokler ni na tleh.
    In ne boš se takoj po izteku kazni še enkrat zmotil...ker se zgodi in se dogaja..saj razumeš.

  6. #416

    Privzeto Sram te naj bo!!!

    Citat jazbec je objavil: Pokaži objave
    Žrtvovali so člana, ker niso vedeli kdo je na sliki. Mislili so, da je on na slikah. Pa ni bil, kazen je pa dobil na podlagi priznanja da je on krmil divjad. Seveda je lovec ki je bil na slikah tudi dobil kazen...

    Povedat je potrebno še tole. Ko se nekaj zgodi, je potrebno odreagirat hitro. Zato se velikokrat zgodi, da ko kasneje gledamo za nazaj, vidimo, da bi kaj lahko naredili drugače. Če se s tega kaj naučimo za naprej, če toliko bolje.
    Pljuješ po naših članih družine in mečeš slabo luč na celo družino!!! Zanima me kako si lahko videl odločbo inšpektorja,ali se zavedaš kaj pišeš?

  7. #417

    Privzeto

    Citat gerogi je objavil: Pokaži objave
    Zanima me kako si lahko videl odločbo inšpektorja
    Če smo jo mi skrivali?

  8. #418

    Privzeto

    Zdi se mi da kakšnih bistvenih novih spoznanj ne bomo odkrili, sploh pa ne o avtomatskih kamerah.
    Veseli me, da se je debata tako razživela, se nam bo če število novih članov na forumu povečalo. Upam da bodo imel za napisati kaj pamtnega tudi v drugih temah .

    Drugače pa predlagam, da se na jesenski posvet povabi inšpektorja, pa naj on predstavi kako je stvar potekala, preberejo naj se zapisniki in odločbe ( moje poročilo o najdbi krmišča, gospodarjevo prijavo, zagovor akterjev in odločbo inšpektorja). Obisk posveta bo nadpovprečen.

    Slabo luč na družino pa meče tisti, ki se ne drži osnovnih pravil delovanja društva, ne pa tisti ki opozori na nepravilnosti.

    Zdaj grem pa pakirat, jadrnica čaka, puška za pod vodo pa je tudi pripravljena..ribice ..prihajam...

  9. #419

    Privzeto

    Citat jazbec je objavil: Pokaži objave
    ...
    Slabo luč na družino pa meče tisti, ki se ne drži osnovnih pravil delovanja društva, ne pa tisti ki opozori na nepravilnosti. ...
    Verum justicia quod parilitas!

  10. #420
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Citat muzikant je objavil: Pokaži objave
    Neumnim, nevednim, nesposobnim se vam čas izteka, na srečo tudi v lovstvu. Streznitev bo prišla prej kot boš sploh uspel razumeti .
    Ne bo tako hudo. Še vedno bo v določenih (slabših) loviščih lovila tudi nižja klasa, tako kot drugje ...

Stran 42 od 57 PrvaPrva ... 3238394041424344454652 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •